Szafka na wino Amica WCF1K15B7.2
Amica WCF1K15B7.2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica WCF1K15B7.2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chłodziarka do wina Amica WCF1K15B7.2 1191332 | 2 199 zł |
Chłodziarka Do Win Amica Wcf 1K15B7.2 7 Butelek | 2 199 zł |
Winiarka AMICA WCF1K15B7.2 | 2 159 zł |
Chłodziarka Do Win Amica Wcf 1K15B7.2 7 Butelek | 2 049 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →