Szafka na wino Amica WCB2K60B36.1
Zdjęcia 4 |
Amica WCB2K60B36.1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica WCB2K60B36.1
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chłodziarka do wina Amica WCB2K60B36.1 1179055 | 4 299 zł |
Amica WCB2K60B36.1 34 butelki | 4 299 zł |
Chłodziarka do wina Amica WCB2K60B36.1 | 4 299 zł |
Winiarka do zabudowy AMICA WCB2K60B36.1 | 4 299 zł |
Amica WCB2K60B36.1 34 butelki | 4 299 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →