Szafka na wino Amica WCF2V60B38.1
Zdjęcia 5 |
Amica WCF2V60B38.1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica WCF2V60B38.1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chłodziarka do wina Amica WCF2V60B38.1 1193215 | 5 449 zł |
Winiarka lodówka do wina Amica WCF2V60B38.1 116l | 5 449 zł |
Winiarka AMICA WCF2V60B38.1 I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 4 999 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →