Kuchenka Amica 57GE2.33ZpPF Xx stal nierdzewna
Amica 57GE2.33ZpPF Xx stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 57GE2.33ZpPF Xx stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia AMICA 57GE2.33ZpPF(Xx)Pojemność XXL Zwiększona pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz możliwość pieczenia wielu... więcejpotraw jednocześnie. Szybki nagrzew Piekarnik osiąga temperaturę 150°C w cztery minuty - to o 20% szybciej w porównaniu ze standardami. Klasa energetyczna A Inteligentna technologia oznacza dbałość o każdy aspekt. Amica od lat stawia na ekologiczne rozwiazania. Im wyższa klasa energetyczna, tym mniejszy pobór energii. Klasa A to symbol dbałości o środowisko naturalne oraz widoczne zmniejszenie rachunków za prąd Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean Dzięki specjalnemu rodzajowi powłoki piekarnika tłuszcz nie przywiera do jego ścianek. Znacząco ułatwia to czyszczenie piekarnika. Rozmrażanie Funkcja idealna do rozmrażania potraw takich jak mięso, ryby, pieczywo czy ciasta. Od teraz dostępna w zasięgu ręki. Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle Płyty gazowe posiadają elektryczny zapalacz gazu. Wystarczy przekręcić pokrętło, a wybrany palnik automatycznie się zapali. Zabezpieczenie przeciwwypływow Electro.plZłóż skargę | 1 349 zł |
Kuchnia AMICA 57GE2.33ZpPF(Xx)Pojemność XXL Zwiększona pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz możliwość pieczenia wielu... więcejpotraw jednocześnie. Szybki nagrzew Piekarnik osiąga temperaturę 150°C w cztery minuty - to o 20% szybciej w porównaniu ze standardami. Klasa energetyczna A Inteligentna technologia oznacza dbałość o każdy aspekt. Amica od lat stawia na ekologiczne rozwiazania. Im wyższa klasa energetyczna, tym mniejszy pobór energii. Klasa A to symbol dbałości o środowisko naturalne oraz widoczne zmniejszenie rachunków za prąd Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean Dzięki specjalnemu rodzajowi powłoki piekarnika tłuszcz nie przywiera do jego ścianek. Znacząco ułatwia to czyszczenie piekarnika. Rozmrażanie Funkcja idealna do rozmrażania potraw takich jak mięso, ryby, pieczywo czy ciasta. Od teraz dostępna w zasięgu ręki. Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle Płyty gazowe posiadają elektryczny zapalacz gazu. Wystarczy przekręcić pokrętło, a wybrany palnik automatycznie się zapali. Zabezpieczenie przeciwwypływow Avans.plZłóż skargę | 1 349 zł |
Kuchnia AMICA 57GE2.33ZpPF(Xx) 57GE2.33ZPPF(XX)Pojemność XXL Zwiększona pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz możliwość pieczenia wielu... więcejpotraw jednocześnie. Szybki nagrzew Piekarnik osiąga temperaturę 150°C w cztery minuty - to o 20% szybciej w porównaniu ze standardami. Klasa energetyczna A Inteligentna technologia oznacza dbałość o każdy aspekt. Amica od lat stawia na ekologiczne rozwiazania. Im wyższa klasa energetyczna, tym mniejszy pobór energii. Klasa A to symbol dbałości o środowisko naturalne oraz widoczne zmniejszenie rachunków za prąd Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean Dzięki specjalnemu rodzajowi powłoki piekarnika tłuszcz nie przywiera do jego ścianek. Znacząco ułatwia to czyszczenie piekarnika. Rozmrażanie Funkcja idealna do rozmrażania potraw takich jak mięso, ryby, pieczywo czy ciasta. Od teraz dostępna w zasięgu ręki. Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle Płyty gazowe posiadają elektryczny zapalacz gazu. Wystarczy przekręcić pokrętło, a wybrany palnik automatycznie się zapali. Zabezpieczenie przeciwwypływow Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 349 zł |
Amica 57GE2.33ZpPF(Xx) Termoobieg"Zimne drzwi" piekarnika:nie; OleOle.plZłóż skargę | 1 349 zł |
Amica 57GE2.33ZpPF(Xx) Termoobieg"Zimne drzwi" piekarnika:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 349 zł |
Kuchenka wolnostojąca gazowo - elektryczna 57GE2.33ZPPF(XX) AmicaPojemność XXL. Zwiększona pojemność piekarnika aż do 62 litrów pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz możliwość... więcejpieczenia wielu potraw jednocześnie. Leroy MerlinDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 349 zł |
Seria Amica Classic
od 1 545 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, grill, zużycie prądu A
od 1 050 zł
65 l, gotowanie: do 250 °C, konwekcja, grill, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 1 029 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 848 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 280 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 66 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 649 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., palnik turbo, zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 319 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, grill, zużycie prądu A
od 1 679 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 2 199 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, indukcja 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 570 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 721 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 891 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 099 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 2 299 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, indukcja 4 szt., Bridge, wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 599 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 799 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 499 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 599 zł
gazowa, szkło hartowane, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 249 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 350 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.5 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 995 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 69 l, zużycie prądu A
od 1 339 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 369 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 349 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 200 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 70 l, 2.8 kW, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, zużycie prądu A
od 1 070 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 288 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 159 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 235 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 54 l, grill, zużycie prądu A
od 1 599 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l