Termos Ambition Marocco 500 0.5 l
Ambition Marocco 500 |
|
Utrzymuje gorące napoje do 7 godzin i zimne do 14 godzin. Ceramiczna podszewka zapobiegająca posmakowi stali. blokowanie przypadkowego naciśnięcia przycisku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Marocco 500 0.5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termos AMBITION Marocco 500 ml kwadraty | 27 zł |
Termos AMBITION Marocco 500 ml szary | 30 zł |
Termos AMBITION Marocco 500 ml granatowy | 30 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →