Kubek termiczny Ambition Garden 340 0.34 l
Ambition Garden 340 |
|
Utrzymuje gorące napoje do 7 godzin i zimne do 14 godzin. Ceramiczna podszewka zapobiegająca posmakowi stali. blokowanie przypadkowego naciśnięcia przycisku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Garden 340 0.34 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMBITION Kubek AMBITION 62289 Garden 340ml mix wzorów Wielokolorowy | 31 zł |
Kubek termiczny AMBITION Garden 340 ml różowy | 34 zł |
Kubek termiczny AMBITION Garden 340 ml fioletowy | 32 zł |
Kubek termiczny AMBITION Garden 340 ml miętowy | 34 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →