Garnek do gotowania na parze Ambition Carbon 84531
Ambition Carbon 84531 |
|
Nieprzywierająca powłoka Qualum Basic Stone Edition z imitacją kamienia, ze złotymi drobinkami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Carbon 84531
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek AMBITION Carbon 20 cm | 150 zł |
Garnek AMBITION Carbon 20 cm 84531 | 150 zł |
Garnek Do Gotowania Na Parze 20Cm 2,3L Indukcja Ambition | 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →