System audio Amazon Echo Dot gen4
Zdjęcia 8 |
W 2021 roku Amazon wprowadził inteligentny głośnik czwartej generacji Echo Dot gen4. Podobnie jak poprzednie modele, oferuje głęboką integrację z usługami inteligentnego domu Amazona, ale jest większy, ma kulisty design i lepszy dźwięk. Oświetlenie LED oraz widoczny przez maskownicę wyświetlacz z zegarem i alarmem skutecznie uzupełniają model, który oferowany jest w kolorze białym, niebieskim i ciemnoszarym.
Architektura akustyczna Amazon Echo Dot gen4 zapewnia głośną, wielokierunkową muzykę z wyraźnym wokalem i zrównoważonymi niskimi tonami. Dźwięk można poprawić, podłączając głośnik do mocniejszych systemów głośnikowych przez Bluetooth, a także łącząc się z Wi-Fi, słuchając radia internetowego lub przesyłając strumieniowo muzykę ze wszystkich dostępnych usług online. Kolejną charakterystyczną cechą Echo Dot jest asystent Amazon Alexa, który może wykonywać wiele zadań za pomocą poleceń głosowych – od zarządzania systemami inteligentnego domu po wyszukiwanie ulubionej piosenki lub przypomnienie o ważnej rozmowie. Inteligentny głośnik nadal przeznaczony jest wyłącznie do użytku domowego, nie ma wbudowanego akumulatora, zasilany jest wyłącznie z sieci.
Kup Amazon Echo Dot gen4
AMAZON Inteligentny głośnik AMAZON Echo Dot 4 Biały (Glacier White) | 269 zł |
AMAZON Echo Dot 4 Czarny | 270 zł |
Głośnik Inteligentny Amazon Echo Dot 4 Alexa biały | 210 zł |
Głośnik Inteligentny Amazon Echo Dot 4 White | 210 zł |