System audio Amazon Echo 4 gen4
Wideo 9Zdjęcia 8 |
Inteligentny głośnik to czwarta generacja urządzeń Amazon Echo. To kompaktowy model, który nie zajmuje dużo miejsca i można go postawić w dowolnym miejscu: na półce, na stoliku nocnym, na biurku itp. Jego wymiary to 133x144x144 mm, a waga to niecałe 1 kg. Głośnik ma ciekawy kulisty kształt, który przyczynia się do uzyskania dźwięku dookólnego. System audio zapewnia czyste tony wysokie, dynamiczną średnicę i głębokie basy, zapewniając bogaty, szczegółowy dźwięk, który automatycznie dostosowuje się do pomieszczenia.
Urządzenie łączy się ze smartfonami, tabletami i innymi gadżetami za pomocą Wi-Fi i Bluetooth. Następnie możesz słuchać muzyki, audiobooków i podcastów, korzystając z własnych playlist w telefonie, radia internetowego i licznych kolekcji serwisów streamingowych, takich jak Amazon Music, Apple Music i Spotify. Oczywiście główną cechą Amazon Echo 4 gen4 jest sterowanie głosowe – bez użycia rąk, zdalnie, w wygodny dla Ciebie sposób.
Amazon Alexa może sprawdzić wiadomości, prognozę pogody, odebrać telefon, ustawić alarm, zmienić utwór i wiele więcej. Ze względów bezpieczeństwa, aby użytkownicy nie martwili się o poufność swoich danych, na korpusie głośnika znajduje się przycisk wyłączający mikrofon, bez którego Alexa nie zostanie aktywowana i nic nie usłyszy. Ponadto, dzięki asystentowi głosowemu, głośnik może stać się centrum sterowania inteligentnym domem.
Wbudowany koncentrator pomoże Ci w łatwy sposób skonfigurować kompatybilne urządzenia Zigbee, sterować oświetleniem, czujnikami, zamkami itp. A gdy skonfigurujesz Guard w autorskiej aplikacji, będziesz otrzymywać powiadomienia o podejrzanych działaniach. Dzięki obecności czujników temperatury i ruchu system powiadamia właścicieli o uruchomieniu czujnika dymu lub dźwięku tłuczonego szkła.
Kup Amazon Echo 4 gen4
Wszystkie ceny 24 →Amazon Echo (4th Generation) | 395 zł |
Głośniki domowe Amazon Echo 4 Blue GL-20-AMA-009 | 384 zł |
AMAZON Echo 4 Biały | 399 zł |
AMAZON Echo 4 Niebieski | 384 zł |
Amazon Echo 4th Gen Twilight blue | 384 zł |