Switch Allied Telesis AT-FS980M/9PS
Allied Telesis AT-FS980M/9PS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Allied Telesis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Allied Telesis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Allied Telesis AT-FS980M/9PS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AT-FS980M/9PS-50 Switch Stackable Layer 3 Lite Fast Ethernet Managed - 8 x | 3 569 zł |
Allied Telesis CentreCOM FS980M/9PS | 1 967 zł |
Allied Telesis At-fs980m/9ps-50 Switch 9 Ports Szary 990-005047-50 | 3 246 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →