Комутатор Allied Telesis AT-FS980M/9PS
Allied Telesis AT-FS980M/9PS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allied Telesis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allied Telesis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Allied Telesis AT-FS980M/9PS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AT-FS980M/9PS-50 Switch Stackable Layer 3 Lite Fast Ethernet Managed - 8 x | 3 569 zł |
Allied Telesis CentreCOM FS980M/9PS | 1 967 zł |
Allied Telesis At-fs980m/9ps-50 Switch 9 Ports Szary 990-005047-50 | 3 246 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →