Syntezator Alesis Melody 54
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Alesis Melody 54 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alesis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alesis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alesis Melody 54
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Keyboard Alesis Harmony 54 Dla Dzieci + Mikrofon | 399 zł |
Keyboard ALESIS Harmony 54 | 350 zł |
ALESIS HARMONY 54 KEYBOARD DLA POCZĄTKUJĄCYCH | 370 zł |
Alesis Alesis Harmony 54 Black HARMONY54 | 348 zł |
Keyboard ALESIS Harmony 54 0090125 | 350 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →