Kosiarka AL-KO Premium 470 SP-A (119946)
Zdjęcia 4 |
AL-KO Premium 470 SP-A
Silnik:benzynowy
Moc:2600 W, 3.5 l.s.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:46 cm
Wysokość koszenia:od 30 mm, do 80 mm
Pojemnik na trawę:70 l
Waga:34.4 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Premium 470 SP-A
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AL-KO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AL-KO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AL-KO Premium 470 SP-A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AL-KO PREMIUM 470 SP-A (4W1) Spalinowa kosiarka z napędem / 119946 | 1 804 zł |
Kosiarka spalinowa AL-KO 470 SP-A Premium (119946) | 2 450 zł |
Kosiarka AL-KO Premium 470 SP-A | 2 049 zł |
Kosiarka 470 SP-A PREMIUM AL-KO Spalinowa z napędem 119946 | 1 899 zł |
AL-KO 470 SP-A PREMIUM (119946) | 2 049 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →