Słuchawki
Aiwa EBTW-888ANC
Zdjęcia 12 |
Aiwa EBTW-888ANC |
|
Aktywna redukcja szumów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aiwa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aiwa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aiwa EBTW-888ANC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aiwa EBTW-888ANC/BK Wielka Brytania czarne diamentowe kapsułki prawdziwe b | 309 zł |
Słuchawki Aiwa EBTW-888 (EBTW-888ANC/WT) | 202 zł |
Aiwa EBTW-888ANC/BK UK białe diamentowe kapsułki prawdziwe bezprzewodowe s | 310 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →