Odkurzacz
Adler AD 7049
Zdjęcia 10 |
Adler AD 7049 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 7049
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler 2 w 1 przenośny odkurzacz bez worka AD 7049 | 139 zł |
ODKURZACZ PIONOWY 2w1 CYKLONOWY BEZWORKOWY RĘCZNY SIECIOWY SAMOCHODOWY | 143 zł |
Adler Odkurzacz ręczny ADLER AD 7049 | 133 zł |
Adler AD 7049 Ręczny odkurzacz bezworkowy 2w1 | 129 zł |
Adler Vacuum Cleaner AD 7049 Corded operating, Handheld 2in1, 600 W, - V, | 168 zł |
AD 7049 Ręczny odkurzacz bezworkowy 2 w 1 | 133 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →