Torba podróżna Adidas Essentials Linear Duffel Bag L (HT4745)
Adidas Essentials Linear Duffel Bag L |
Kolor | | Przeznaczenie podstawowe | podróżna | Pojemność | 63 l | Wymiary (SxWxG) | 650x330x260 mm | Materiał | poliester | Suwak | W kształcie litery D | Kieszeni zewnętrznych | 3 szt. | Kieszeni wewnętrznych | 1 szt. | Odpinany pasek na ramię | | Data dodania do E-Katalog | listopad 2023 | Oznaczenie producenta | HT4745
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adidas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adidas.
Kup Adidas Essentials Linear Duffel Bag L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Adidas Linear Duffel L Bag Czarny HT4745/NSTa torba sportowa adidas jest idealna do przenoszenia całego sprzętu.Ma pojemne przegrody i kilka kieszeni, dzięki którym wszystko będzie uporządkowane na cały dzień na siłowni, na basenie lub na wycieczce na świeżym powietrzu.Wyściełane uchwyty i regulowany pasek na ramię ułatwiają noszenie bez względu na to, gdzie zabierze Cię dzień.Wykonana z sz... więcejeregu materiałów pochodzących z recyklingu, ta cholewka zawiera co najmniej 40% materiałów pochodzących z recyklingu.Ten produkt to tylko jedno z naszych rozwiązań, które pomagają wyeliminować odpady z tworzyw sztucznych.CECHY:-Wymiary: 65 cm x 33 cm x 26 cm.Objętość: 63,25 l.-100% poliester z recyklingu o splocie płóciennym.Wyściełane i wyściełane.Boczna kieszeń na suwak.Kieszeń z siatki na końcu.- WYKONANE W CZĘŚCI Z MATERIAŁÓW Z RECYKLINGU. TrainINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 115 zł | | |
|
| Torba sportowa adidas Essentials Duffel Bag Large 64L HT4745 black NS Torba treningowa adidas Essentials Duffel Bag Wyściełane uchwyty Wyściełanie i podszewka Siateczkowa kieszeń z jednej strony Boczna kieszeń z suwakiem Materiał: 100% poliester pochodzący z recyklingu Wymiary: 65 cm x 33 cm x 26 cm Pojemność: 63,25 L Torba sportowa adidas Essentials Duffel Bag Large Wybierz torbę adidas, która idealnie nadaje się... więcejdo przenoszenia całego Twojego wyposażenia. Ma pojemne przegrody i kilka kieszeni, w których uporządkujesz wszystko, co potrzebne na siłownię, basen lub wycieczkę w terenie. Wyściełane uchwyty i regulowany pasek na ramię ułatwiają przenoszenie niezależnie od tego, dokąd zaprowadzi Cię dzień. Intersport.plZłóż skargę | | 180 zł | | |
|
| Adidas Torba adidas Linear Duffel L HT4745Właściwości:Torba sportowa adidas rozmiar LWykonana z wysokiej jakości materiałów.Kieszenie wewnętrzne.Dno wzmocnione, materiałem wodoodpornym.Regulowany pasek na ramię i uchwyty. Warstwa wierzchnia i podszewka: tkanina o splocie płóciennym, 100% poliester pochodzący z recyklinguWyściełanie: pianka, 100% polietylenKomora główna... więcejzamykana na dwukierunkowy suwakBoczna kieszeń z siateczki, boczna kieszeń na suwak i ukryta kieszeń na suwak z przoduWewnętrzna, wisząca kieszeń i oddzielna przegroda na butyPowlekany TPE spódMateriał:syntetycznyKolor:czarny Outshopping.plZłóż skargę | | 147 zł | | |
|
| Torba Essentials Large Czarny - HT4745Wybierz torbę adidas, która idealnie nadaje się do przenoszenia całego Twojego wyposażenia. Ma pojemne przegrody i kilka kieszeni, w których uporządkujesz wszystko, co potrzebne na siłownię, basen lub Decathlon.plZłóż skargę | | 179 zł | | |
Modyfikacje Adidas Essentials Linear Duffel Bag L
Ceny na Adidas Essentials Linear Duffel Bag L |
---|
| Adidas Essentials Linear Duffel Bag XS | | od 78 zł | 17 oferty |
| Adidas Essentials Linear Duffel Bag S | | od 89 zł | 16 oferty |
| Adidas Essentials Linear Duffel Bag M | | od 101 zł | 20 oferty |
| Adidas Essentials Linear Duffel Bag L | | od 115 zł | 4 oferty |
Dynamika cen dla Adidas Essentials Linear Duffel Bag L