Waga ADE Felicitas BM702
Zdjęcia 6 |
ADE Felicitas BM702 duże obciążenieNIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ADE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ADE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ADE Felicitas BM702
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ADE Mechaniczna waga osobowa analogowa BM 702-1 Felicitas analogowa waga w | 170 zł |
Ade Bm702 Felicitas-Miętowy | 292 zł |
ADE BM702 Felicitas-miętowy Mechaniczna waga łazienkowa | 307 zł |
ADE BM702 Felicitas-miętowy Mechaniczna waga łazienkowa | 317 zł |
ADE BM702 Felicitas-miętowy Mechaniczna waga łazienkowa | 324 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →