Wózek Adamex Reggio Special Edition 3 in 1
Wideo 2Zdjęcia 15 |
Adamex Reggio Special Edition 3 in 1
gondola, siedzisko spacerowegondola, siedzisko spacerowe, fotelik samochodowy
Konstrukcja:uniwersalna, 3 w 1
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pas krokowy, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:59 cm
Waga po złożeniu:14 kg
Funkcja huśtawki w gondoli. Mufki na ręce. Linia Special Edition wyróżnia się wyszukaną kolorystyką.
Wszystkie dane techniczne
Kup Adamex Reggio Special Edition 3 in 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adamex Adamex Reggio SPECIAL EDITION 3w1 z Cybex Aton 5 | 2 834 zł |
Adamex Adamex Reggio SPECIAL EDITION 3w1+ Fotel GOLD | 2 749 zł |
Adamex Adamex Reggio SPECIAL EDITION 3w1, Y-85 + FOTELIK | 2 589 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Adamex Reggio Special Edition
Ceny na Adamex Reggio Special Edition |
---|---|---|---|---|
Adamex Reggio Special Edition 2 in 1 | od 2 329 zł | 2 oferty | ||
Adamex Reggio Special Edition 3 in 1 | od 2 589 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →