Odżywka białkowa Activlab Whey Protein 0.5 kg
Activlab Whey Protein 0.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Activlab Whey Protein 0.5 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odżywka białkowa ACTIVLAB Whey Protein WPC 85 Waniliowy (500 g)Odżywka białkowa ACTIVELAB Whey Protein WPC 85 to wysokobiałkowa odżywka oparta na koncentracie białka serwatki. Electro.plZłóż skargę | 34 zł |
Odżywka białkowa ACTIVLAB Whey Protein WPC 85 Waniliowy (500 g)Odżywka białkowa ACTIVELAB Whey Protein WPC 85 to wysokobiałkowa odżywka oparta na koncentracie białka serwatki.... Avans.plZłóż skargę | 34 zł |
Activlab Whey Protein 500GZnakomita odżywka wysokobiałkowa na bazie protein serwatki wpc dobrze się rozpuszcza sprawne wchłania oraz zapewnia ciekawe d... więcejoznania organoleptyczne wpc jest jednym najczęściej wybieranych uniwersalnych typów białek jakie dostępne są ramach suplementacji sprawdzi się ciągu dnia ale po treningu celem wstrzelenia się okno anaboliczne warto jednak mieć świadomość że zawartość laktozy może być ciut wyższa co mogą odczuć osoby nietolerancją cukru mlecznego nie jest to zwykle problemem jednak warto mieć to na uwadze polecamy bogate źródło pełnowartościow Budujmase.plZłóż skargę | 40 zł |
Odżywka białkowa ACTIVLAB Whey Protein WPC 85 Waniliowy (500 g)Odżywka białkowa ACTIVELAB Whey Protein WPC 85 to wysokobiałkowa odżywka oparta na koncentracie białka serwatki.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 34 zł |
ACTIVLAB WHEY PROTEIN WPC BIAŁKO SERWATKOWE MASA SIŁA KONCENTRAT AMINOKWA ACTIVLAB WHEY PROTEIN ✔️ smak wanilia ✔️ gramatura 500g Whey Protein jest dla Ciebie, jeśli: ⭐ trenujesz spo... więcejrty siłowe lub sylwetkowe, jak kulturystyka, fitness, crossfit, trójbuj siłowy, ⭐ chcesz uzupełnić swoją dietę bardzo smacznym i wszechstronnym źródłem białka, ⭐ zależy Ci na wymarzonej sylwetce i budowie masy mięśniowej, ⭐ zwracasz uwagę na jakość produktu, marki oraz produkcję (wszystkie nasze suplementy produkowane są w Polsce), ⭐ szukasz czegoś sprawdzonego i przetestowanego przez setki zadowolonych klientów. WHEY PROTEIN może być idealne dla osób, które nie mają problemów z tolerancją laktozy i szukają białka serwatkowego o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. ✔️ Jak działa białko serwatkowe i dlaczego warto je stosować? Białka pełnią w organizmie bardzo wiele funkcji - nie tylko budują mięśnie, ale również regulują wiele procesów metabolicznych, jako enzymy. Białko też może być źródłem energii dla organizmu . Ta wszechstronność jest możliwa dzięki złożoności tych cząsteczek, a więc aminokwasów, jakie je budują. To one właśnie nadają białkom właściwości i roli biologicznej. Aminokwasów, które budują białka jest 21, z czego tylko część organizm jest w stanie syntetyzować samodzielnie. Pozostała część, aminokwasy egzogenne, muszą być dostarczone w pożywieniu . Im większe zapotrzebowanie organizmu na białko - spowodowane np. wysiłkiem i regeneracją, która po nim następuje, tym również rośnie zapotrzebowanie na tego typu aminokwasy. Ich doskonałym źródłem jest białko serwatkowe . Sama serwatka, jako półprodukt mleczarski nie ma korzystnych wartości odżywych, składa się głównie z laktozy i tłuszczu, a białko to mały procent jej składu. Dzięki nowoczesnym metodom filtracji można jednak otrzymać wartościowy produkt w postaci koncentratu ( WPC - ang. whey protein concentrate ). Koncentrat białka serwatkowego jest zatem bardzo dobrym źródłem cennych aminokwasów i bardzo dobrze przycznynia się do wsparcia regeneracji. Świadczy o tym jego wysoka wartość biologiczna (BV=104) . WPC to absolutna podstawa osób, które pracują nad swoją sylwetką. ✔️ Kiedy stosować białko serwatkowe WPC? Bezpoś... Erli.plZłóż skargę | 34 zł |
Activlab Whey Protein 500G WaniliaSuplement diety, Activlab Whey Protein 500G Wanilia WHEY PROTEIN 500 g wysokobiałkowa odżywka oparta na koncentracie białka s... więcejerwatki - WPC Opakowanie: 500 g ... EmpikZłóż skargę | 40 zł |
Whey Protein 500G | 40 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 35 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 40 g, białko - 27 g, 141 kcal, waga: 200 g, dawek 5
od 40 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 24 g, 123 kcal, waga: 300 g, dawek 10
od 28 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 21.4 g, 113 kcal, waga: 300 g, dawek 10
od 43 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 33 g, białko - 23.1 g, 125.1 kcal, waga: 750 g, dawek 23
od 40 zł
złożony, koncentrat, serwatkowe, dawka: 33 g, białko - 22 g, 123 kcal, waga: 400 g, dawek 12
od 72 zł
izolowane białko, serwatkowe, 908 / 2000 g, dawek 30 / 67 szt., 30 g, białko - 25.5 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 7 zł
złożony, koncentrat, nocny (długi), serwatkowe / kazeina / sojowe, 80 / 1920 g, dawek 1 / 24 szt., 80 g, białko - 25.1 g, 253 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 6 zł
izolowane białko, serwatkowe, 25 - 2270 g, dawek 1 - 90 szt., 25 g, białko - 22 g, 94 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 65 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe / sojowe, 750 / 2000 g, dawek 25 / 67 szt., 30 g, białko - 22 g, 105 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 277 zł
hydrolizat, serwatkowe, 1589 g, dawek 40 szt., 39 g, białko - 30 g, 140 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 44 zł
koncentrat, serwatkowe, 700 - 3000 g, dawek 14 - 60 szt., 50 g, białko - 35 g, 193 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 51 zł
koncentrat, serwatkowe, 908 - 4080 g, dawek 27 - 124 szt., 33 g, białko - 23.1 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska