Протеїн Activlab Muscle Up Protein 2 кг
Activlab Muscle Up Protein 2 kg багато білка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Activlab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Activlab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Activlab Muscle Up Protein 2 кг
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ActivLab, Odżywka białkowa, Muscle UP Protein, 2000 g, czekoladaSuplement diety, ActivLab, Odżywka białkowa, Muscle UP Protein, 2000 g, czekolada ACTIVLAB Muscle UP Protein 2000 g ACTIVLAB... щеMuscle UP Protein 2000g Najwyższ... EmpikПоскаржитись | 119 zł |
Activlab Muscle Up Protein białko serwatkowe z kreatyną 2000 gMuscle Up Protein 2000 g Źródło najwyższej jakości białka serwatkowego Opakowanie: 2000 g 700 g - produkt dostępny tutaj Smak... ще: czekolada, truskawka, wanilia Krótka charakterystyka Офіційний партнер Activlab ActivlabПоскаржитись | 170 zł |
Activlab Muscle Up Protein 2000GPoszukujesz źródła wartościowych protein nie lubisz przepłacać sięgnij po tą odżywkę nie pożałujesz każda porcja to solidna d... щеawka budulca pochodzącego koncentratu białek serwatki wpc wzbogaconego monohydrat kreatyny oraz taurynę wpływa na znaczną poprawę przyrostów suchej masy mięśniowej oraz sprzyja poprawie wytrzymałości czystej siły fizycznej sięgnij po sprawdzony produkt solidna koncentracja białka każdej porcji około 70 wpływa na poprawę szybkości regeneracji powysiłkowej sprzyja szybkiemu rozwojowi beztłuszczowej tkanki mięśniowej zawiera dodatek monohydratu kreatyny oraz tauryny dobrze smakuje nie sprawia problemów podczas rozpuszczania występuje gramaturach 700g 2000g działanie activlab muscle up protein activlab muscle up protein każda porcja odżywki to cenne źródło białka którego odpowiednie ilości są niezbędne dla rozwoju masy mięśniowej wykazuje także działanie antykataboliczn Budujmase.plПоскаржитись | 170 zł |
Activlab Muscle Up białko kreatyna 2kg Truskawka Activlab Muscle Up Protein 2000g Truskawka Muscle Up Protein to cenne źródło białek niezbędnych zarówno dla przyrostu mas... щеy mięśniowej , jak i dla zapobiegnięcia jej utraty w trakcie trwania diety redukcyjnej . Cechuje się bardzo wysoką wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną, dzięki czemu jest to idealna propozycja dla osób budujących zdrową, sportową sylwetkę. Kreatyna i Tauryna przyśpieszają wzrost komórek mięśniowych oraz zapobiegają procesom antykataboliczn Erli.plПоскаржитись | 141 zł |
ACTIVLAB Muscle Up Protein - 2000g - Vanilla - Odżywki białkowe | 133 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Activlab Muscle Up Protein
Ціни на Activlab Muscle Up Protein |
---|---|---|---|---|
Activlab Muscle Up Protein 0.7 кг | від 44 zł | 24 пропозиції | ||
Activlab Muscle Up Protein 2 кг | від 119 zł | 13 пропозицій | ||
Activlab Muscle Up Protein 3 кг | від 63 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 120 zł
концентрат, сироватковий, порція: 30 г, білок - 21.4 г, 113 ккал, вага: 1800 г, порцій 60
від 139 zł
концентрат, сироватковий, порція: 30 г, білок - 21 г, 117 ккал, вага: 1800 г, порцій 60
від 144 zł
концентрат, сироватковий, порція: 33 г, білок - 25.2 г, 126 ккал, вага: 2250 г, порцій 68
від 103 zł
концентрат, сироватковий, порція: 35 г, білок - 21 г, 140 ккал, вага: 875 г, порцій 25
від 69 zł
концентрат, сироватковий, порція: 35 г, білок - 27 г, 138 ккал, вага: 700 г, порцій 20
від 96 zł
концентрат, сироватковий, порція: 30 г, білок - 24 г, 121 ккал, вага: 500 г, порцій 17
від 81 zł
концентрат, сироватковий, порція: 30 г, білок - 22.8 г, 113 ккал, вага: 908 г, порцій 30
від 130 zł
концентрат, сироватковий, порція: 30 г, білок - 19.5 г, 114.8 ккал, вага: 1000 г, порцій 33
від 149 zł
концентрат, сироватковий, порція: 30 г, білок - 21 г, 111 ккал, вага: 2000 г, порцій 67
від 113 zł
концентрат, сироватковий, порція: 60 г, білок - 27 г, 246 ккал, вага: 900 г, порцій 15
від 72 zł
ізолят, сироватковий, 908 / 2000 г, порцій 30 / 67 шт, 30 г, білок - 25.5 г, 109 ккал, Країна походження: Польща
від 10 zł
комплексний, концентрат, нічний (довгий), сироватковий / казеїн / соєвий, 80 / 1920 г, порцій 1 / 24 шт, 80 г, білок - 25.1 г, 253 ккал, Країна походження: Польща