Odżywka białkowa Activlab Muscle Up Protein 0.7 kg
Activlab Muscle Up Protein 0.7 kg dużo białka |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Activlab 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Activlab.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Activlab Muscle Up Protein 0.7 kg
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MUSCLE UP Protein - czekolada (700 g) ActivLabProdukt polecany osobom trenującym wyczynowo i rekreacyjnie. Muscle Up Protein jest zródłem najwyższej jakości białka serwatk... więcejowego stosowanego powszechnie w suplementacji sportowej. Kontigo.com.plZłóż skargę | 51 zł |
ActivLab Muscle Up Protein o smaku waniliowym 700 g KONCENTRAT BIAŁKO WPC ActivLab Muscle Up Protein o smaku waniliowym 700 g Najważniejsze właściwości ActivLab Muscle Up Protein o smaku waniliow... więcejym 700 g: przyjemny waniliowy smak wysoka zawartość BCAA oraz EAA doskonale sprawdzi się w suplementacji osób aktywnych zawiera dobrze przyswajalne białko świetnie sprawdzi się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn ActivLab Muscle Up Protein o smaku waniliowym 700 g to odżywka białkowa z dodatkiem kreatyny i tauryn. W 50 g zawiera ona 12 g węglowodanów i świetnie sprawdzi się dla osób aktywnych fizycznie. Głównym składnikiem produktu jest koncentrat białka serwatkowego (WPC), który jest źródłem pełnowartościow Erli.plZłóż skargę | 49 zł |
Activlab Muscle UP Protein trusk 700g | 51 zł |
Activlab Muscle Up Protein białko serwatkowe z kreatyną 700 gMuscle Up Protein 700 g Źródło najwyższej jakości białka serwatkowego Opakowanie: 700 g 2000 g - produkt dostępny tutaj Smak:... więcejczekolada, truskawka, wanilia Krótka charakterystyka Oficjalny partner Activlab ActivlabZłóż skargę | 58 zł |
Activlab Muscle Up Protein 700GPoszukujesz źródła wartościowych protein nie lubisz przepłacać sięgnij po tą odżywkę nie pożałujesz każda porcja to solidna d... więcejawka budulca pochodzącego koncentratu białek serwatki wpc wzbogaconego monohydrat kreatyny oraz taurynę wpływa na znaczną poprawę przyrostów suchej masy mięśniowej oraz sprzyja poprawie wytrzymałości czystej siły fizycznej sięgnij po sprawdzony produkt solidna koncentracja białka każdej porcji około 70 wpływa na poprawę szybkości regeneracji powysiłkowej sprzyja szybkiemu rozwojowi beztłuszczowej tkanki mięśniowej zawiera dodatek monohydratu kreatyny oraz tauryny dobrze smakuje nie sprawia problemów podczas rozpuszczania występuje gramaturach 700g 2000g działanie activlab muscle up protein activlab muscle up protein każda porcja odżywki to cenne źródło białka którego odpowiednie ilości są niezbędne dla rozwoju masy mięśniowej wykazuje także działanie antykataboliczn Budujmase.plZłóż skargę | 60 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Activlab Muscle Up Protein
Ceny na Activlab Muscle Up Protein |
---|---|---|---|---|
Activlab Muscle Up Protein 0.7 kg | od 44 zł | 21 oferta | ||
Activlab Muscle Up Protein 2 kg | od 119 zł | 16 oferty | ||
Activlab Muscle Up Protein 3 kg | od 63 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 40 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 33 g, białko - 23 g, 67 kcal, waga: 700 g, dawek 21
od 54 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 21.4 g, 113 kcal, waga: 700 g, dawek 23
od 65 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 23.4 g, 112 kcal, waga: 750 g, dawek 25
od 63 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 21.15 g, 114 kcal, waga: 700 g, dawek 23
od 69 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 25 g, białko - 21 g, 103 kcal, waga: 250 g, dawek 10
od 53 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 100 g, białko - 21.9 g, 372 kcal, waga: 1000 g, dawek 10
od 40 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 23.4 g, 113 kcal, waga: 700 g, dawek 23
od 72 zł
izolowane białko, serwatkowe, 908 / 2000 g, dawek 30 / 67 szt., 30 g, białko - 25.5 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 7 zł
złożony, koncentrat, nocny (długi), serwatkowe / kazeina / sojowe, 80 / 1920 g, dawek 1 / 24 szt., 80 g, białko - 25.1 g, 253 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 6 zł
izolowane białko, serwatkowe, 25 - 2270 g, dawek 1 - 90 szt., 25 g, białko - 22 g, 94 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 65 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe / sojowe, 750 / 2000 g, dawek 25 / 67 szt., 30 g, białko - 22 g, 105 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 277 zł
hydrolizat, serwatkowe, 1589 g, dawek 40 szt., 39 g, białko - 30 g, 140 kcal, Kraj pochodzenia: USA