Lampa stołowa Activejet AJE-ORION
Activejet AJE-ORION |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Activejet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Activejet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Activejet AJE-ORION
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lampa stołowa Activejet ORION 4W 250lm 4200K 5V USB z baterią 1800mAh biał | 48 zł |
Lampka biurkowa LED ACTIVEJET Aje-Orion, 4 W, barwa biała ciepła | 117 zł |
Lampa stołowa Activejet ORION 4W 250lm 4200K USB 5V 1200 m*Ah Czarna | 48 zł |
Lampa stołowa Activejet ORION 4W 250lm 4200K 5V USB z baterią 1800mAh szar | 48 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →