Karta pamięci A-Data Premier ONE SDXC UHS-II U3 Class 10 64 GB (ASDX64GUII3CL10-C)
Wideo 1Zdjęcia 2 |
A-Data Premier ONE SDXC UHS-II U3 Class 10 64Gb 64 GB128 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Premier ONE SDXC UHS-II U3 Class 10 64 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ADATA Premier One SDXC 64GB 290R/260W UHS-II U3 Class 10 RF-SD-ADA-012 | 219 zł |
Karta ADATA Premier One SDXC 64 GB Class 10 UHS-II/U3 V90 (ASDX64GUII3CL10 | 185 zł |
Karta pamięci ADATA Premier One, SDXC, 64 GB | 231 zł |
ADATA Premier ONE UHS-II U3 64 GB, SDXC, Flash memory class 10 ...nie z te | 221 zł |
ADATA Premier One SDXC 64 GB Class 10 UHS-II/U3 V90 | 240 zł |
Adata SD Premier ONE 64GB UHS 2/U3/CL10 290/260MB/s | 220 zł |
ADATA | Premier ONE | UHS-II U3 | 64 GB | SDXC | Flash memory class 10 | 234 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data Premier ONE SDXC UHS-II U3 Class 10
Ceny na A-Data Premier ONE SDXC UHS-II U3 Class 10 |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier ONE SDXC UHS-II U3 Class 10 64 GB | od 185 zł | 9 oferty | ||
A-Data Premier ONE SDXC UHS-II U3 Class 10 128 GB | od 377 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →