Sokowirówka 4Swiss BM202 x JJ
Wideo 7Zdjęcia 16 |
4Swiss BM202 x JJ |
|
Wyposażenie: drobne sito, grube sito, pojemnik na sok, pojemnik na miąższ, szczotka do czyszczenia, popychacz, książka kucharska
Czas pracy ciągłej: do 30 minut
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 4Swiss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 4Swiss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup 4Swiss BM202 x JJ
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
4SWISS Slow Juicer BM202xJJJ elektryczna wyciskarka do warzyw i owoców nie | 1 499 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa 4SWISS BM 202 x JJ Czarny | 1 550 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa 4SWISS BM 202 x JJ Czarny BM202 | 1 550 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa 4Swiss BM202 x JJ czarna | 1 499 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Opcje kolorów
- srebro
- biały
- czarny
PolecamyPorównaj w tabeli →