Krzesełko do karmienia 4BABY Master
Zdjęcia 3 |
4BABY Master |
|
Krzesło można przekształcić w stołek tylko po zdjęciu skorupy siedziska.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 4BABY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 4BABY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup 4BABY Master
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Krzesełko Do Karmienia 6W1 Taca Fotelik 4Baby Master Stolik Green | 385 zł |
4Baby, Master XXIII, krzesełko do karmienia, 2w1, Green | 374 zł |
4BABY, Krzesełko 6w1 Master, czarny | 385 zł |
4BABY, Krzesełko 6w1 Master, Camel | 385 zł |
4BABY, Krzesełko 6w1 Master, szary | 385 zł |
4Baby, Master XXIII, krzesełko do karmienia, 2w1, Black | 374 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →