Słuchawki
1More Fit Open (EF906)
Wideo 19Zdjęcia 21 |
1More Fit Open |
|
2 mikrofony w każdej słuchawce. Długi czas pracy baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 1More 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 1More.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup 1More Fit Open
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
1MORE Fit S50 Open Ear słuchawki 53 Bluetooth sportowe słuchawki bezprzewo | 750 zł |
Słuchawki bezprzewodowe 1MORE FIT OPEN (szare) | 499 zł |
1MORE Pasuje do otwartych słuchawek dousznych S50 Open-Ear True Wireless B | 636 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →