Ціни на фотоспалах Yongnuo YN-568EX III
Фото 5 | від 485 до 585 zł Тип: звичайний; Canon; Nikon; Olympus; Panasonic; Pentax; Sony; Провідне число: 58; Підтримка TTL: E-TTL, I-TTL; Управління потужністю; Кут розсіювання світла (мм): 24 - 105; Поворотна головка; підсвічування автофокусу; автоматичний zoom; ручний zoom; бездротове управління; робота в режимі провідної в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
YONGNUO YN568EX III bezprzewodowa lampa błyskowa TTL-Master-Slave SpeedlitPodkreśla optyczną lampę błyskową Master-Blash C: – w przypadku bezprzewodowego nagrywania lampy błyskowej z optycz... щеnym transportem YN568EX III może być używana jako jednostka główna do uruchomienia Speedlite serii YONGNUO i C (również YN585EX). Obsługuje 4 kanały i zapewnia bezprzewodowy TTL, ręczny błysk, stroboskop.
Kompatybilny z optyczną lampą błyskową Slave C i N: - YN568EX III może każdorazowo używać jednostki Master YN600EX-RT II, ? ?YN568EX II, YN568EX III, 600EX (II) -RT, 580EX II, SB-910/900/800/ Amazon.plПоскаржитись | 572 zł |
Yongnuo Lampa błyskowa YN568EX III do Nikon AF-A-YNGN-091Yongnuo YN568EX III to nowa odsłona jednej z najbardziej popularnych lamp błyskowych. Duża moc, mnogość oferowanych... щеfunkcji oraz możliwość zdalnego sterowania czynią z niej uniwersalne narzędzie w rękach każdego fotografa. Lampa dostępna jest w wersji zgodnej z systemem Canona lub Nikona. Lampa reporterska YN568EX III charakteryzuje się mocą błysku o liczbie przewodniej GN 58 (ISO 100, 105 mm). Duża moc lampy w połączeniu ze skróconym czasem ładowania gwarantuje gotowość do działania w każdych warunkach oświetleniowych Komputronik.plПоскаржитись | 555 zł |
Lampa błyskowa YONGNUO YN568EX III do CanonYongnuo YN568EX III to nowa odsłona jednej z najbardziej popularnych lamp błyskowych. Duża moc, mnogość oferowanych... щеfunkcji oraz możliwość zdalnego sterowania czynią z niej uniwersalne narzędzie w rękach każdego fotografa. Electro.plПоскаржитись | 499 zł |
Lampa błyskowa YONGNUO YN568EX III do CanonYongnuo YN568EX III to nowa odsłona jednej z najbardziej popularnych lamp błyskowych. Duża moc, mnogość oferowanych... щеfunkcji oraz możliwość zdalnego sterowania czynią z niej uniwersalne narzędzie w rękach każdego fotografa.... Avans.plПоскаржитись | 499 zł |
Yongnuo Speedlite YN-568EXIII do CanonBezprzewodowy system błyskowy:tak;Bł OleOle.plПоскаржитись | 499 zł |
Lampa błyskowa YONGNUO YN568EX III do CanonYongnuo YN568EX III to nowa odsłona jednej z najbardziej popularnych lamp błyskowych. Duża moc, mnogość oferowanych... щеfunkcji oraz możliwość zdalnego sterowania czynią z niej uniwersalne narzędzie w rękach każdego fotografa.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 499 zł |
Lampa błyskowa Yongnuo Lampa YonGnuo YN-568EX III CLS HSS do Canon ETTL | 499 zł |
Lampa błyskowa YONGNUO YN-568EX III CLS HSS ETTL, mocowanie CanonYongnuo YN-568EX III w wersji dla Canon to udoskonalona wersja popularnego modelu YN-568EX II. Jest to najwyższy mo... щеdel z oferty Yongnuo, obsługujący synchron... EmpikПоскаржитись | 539 zł |
Yongnuo Speedlite YN-568EXIII do CanonBezprzewodowe sterowanie błyskiem:tak;Bł RTV Euro AGDПоскаржитись | 499 zł |
Yongnuo Lampa YN-568EX III (Nikon) - Raty | 495 zł |
Yongnuo YN568EX III do Nikon Lampa błyskowa | 585 zł |
Yongnuo YN568EX III Wireless Master i Slave TTL Flash Speedlite z High SpeObsługuje optyczną bezprzewodową optyczną Maestro i Blitz-Slave. Podczas transportu wyzwalaczy C YN568EX III może b... щеyć używany jako bezprzewodowa jednostka główna do uruchamiania YONGNUO i Canon Speedlite serii EX (z wyjątkiem yn585ex), obsługuje 4 kanały, rozpoznaje TTL, ręczne światło błyskowe i błysk.
Obsługuje wysoką prędkość synchronizacji. YN568EX III może synchronizować ze wszystkimi prędkościami zamykania, TTL i ręczną lampą błyskową, maksymalna synchronizacja zamknięcia wynosi do 1/8000.
Obsługuje aktualizacje oprogramowania sprzętowego. YN568EX III jest wyposażony w interfejs USB, możesz pobrać najnowsze oprogramowanie sprzętowe z oficjalnej strony internetowej Yongnuo, aby zaktualizować Speedlite.
Obsługuje pozostałą baterię wyświetlacza w czasie rzeczywistym i system szybkiego recyklingu. YN568EX III jest wyposażony w akumulator, funkcja wyświetlacza umożliwia łatwe sprawdzenie pozostałej pojemności baterii. Czas recyklingu dla pełnego wydruku trwa zaledwie 3 sekundy. można go również osiągnąć bez użycia nowych markowych baterii, które trwają zaledwie 3-4 sekundy.
Lampa błyskowa TTL z dużą liczbą przewodną i wyposażona w nadajnik AF Assist. GN58 @ ISO100 & # xFF0 C. 105 mm, TTL, M, MULTI Blitz YN568EX III jest wyposażony w nadajnik AF-Assist Beam, umożliwia łatwe skupienie się na ciemnym otoczeniu. Amazon.plПоскаржитись | 485 zł |
Yongnuo Lampa błyskowa YN568EX III do Canon AF-A-YNGN-073Yongnuo YN568EX III to nowa odsłona jednej z najbardziej popularnych lamp błyskowych. Duża moc, mnogość oferowanych... щеfunkcji oraz możliwość zdalnego sterowania czynią z niej uniwersalne narzędzie w rękach każdego fotografa. Lampa dostępna jest w wersji zgodnej z systemem Canona lub Nikona. Lampa reporterska YN568EX III charakteryzuje się mocą błysku o liczbie przewodniej GN 58 (ISO 100, 105 mm). Duża moc lampy w połączeniu ze skróconym czasem ładowania gwarantuje gotowość do działania w każdych warunkach oświetleniowych Komputronik.plПоскаржитись | 559 zł |
Lampa błyskowa YONGNUO YN568EX III do NikonYongnuo YN568EX III to nowa odsłona jednej z najbardziej popularnych lamp błyskowych. Duża moc, mnogość oferowanych... щеfunkcji oraz możliwość zdalnego sterowania czynią z niej uniwersalne narzędzie w rękach każdego fotografa. Electro.plПоскаржитись | 495 zł |
Lampa błyskowa YONGNUO YN568EX III do NikonYongnuo YN568EX III to nowa odsłona jednej z najbardziej popularnych lamp błyskowych. Duża moc, mnogość oferowanych... щеfunkcji oraz możliwość zdalnego sterowania czynią z niej uniwersalne narzędzie w rękach każdego fotografa.... Avans.plПоскаржитись | 495 zł |
Lampa błyskowa YONGNUO YN568EX III do NikonYongnuo YN568EX III to nowa odsłona jednej z najbardziej popularnych lamp błyskowych. Duża moc, mnogość oferowanych... щеfunkcji oraz możliwość zdalnego sterowania czynią z niej uniwersalne narzędzie w rękach każdego fotografa.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 495 zł |
Yongnuo YN568EX III DO NIKONBezprzewodowy system błyskowy:tak;Bł OleOle.plПоскаржитись | 495 zł |
Lampa błyskowa YONGNUO YN-568EXIII CLS HSS, mocowanie NikonLampa błyskowa Yongnuo YN-568EX III dedykowana do aparatówc DSLRc Nikon. Wyposażona w szereg zaawansowanych funkcji... ще: pracę w trybie TTL (i-TTL), wsparcie HSS... EmpikПоскаржитись | 517 zł |
Yongnuo YN568EX III DO NIKONBezprzewodowe sterowanie błyskiem:tak;Bł RTV Euro AGDПоскаржитись | 499 zł |
Yongnuo Lampa YN-568EX III (Canon) - Raty (raty 0) | 499 zł |
ще 2 пропозиції
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!