Ціни на Xiaomi Evaporative Humidifier 2 (CJXJSQ04ZM)
Відео 5Фото 13 | від 398 до 522 zł Призначення: зволожувач; мийка повітря; водяне; Площа зволоження (м²): 36; Стерилізація: регулювання продуктивності; нічний режим роботи; таймер; захист від дітей; дисплей; управління через Інтернет; Управління: сенсорне; Безперервна робота (год): 15; Витрата води (мл/год): 260; Макс. рівень шуму (дБ): 50 в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Podłogowy Smartmi Evaporative 2 biały AGDM-NAW-SMMI-002Smartmi Evaporative Humidifier 2 Nawilżacz powietrza Smartmi używa systemu nawilżania ewaporacyjnego, by osiągać na... щеjwyższy poziom nawilżenia. Ewaporacja polega na zasysaniu suchego powietrza, przepuszczaniu go przez nawilżające i oczyszczające filtry wewnątrz urządzenia, by następnie oddać je do otoczenia w pełni nawilżone i wolne od zanieczyszczeń. Ulepszony design pozwala na bardziej intuicyjne sterowanie. Połączenie innowacyjnego silnika i dużej pojemności pozwala na długą pracę, co zapewni odpowiedni poziom wilgoci. Nowoczesny silnik Innowacyjny i niezawodny silnik wykorzystujący 36 obrotowych łopatek obrotowych pozwala na wyrzut pary imitujący ten zachodzący w środowisku naturalnym. Uwalnianie wilgoci na poziomie 260 ml na godzinę daje optymalne nawilżenie każdego pomieszczenia nawet w krótkim czasie. Czystość wszystkich elementów Komponenty narażone na ciągły kontakt z wodą zostały wyprodukowane ze specjalnych materiałów odpornych na osiadanie bakterii i brudu. Dzięki temu woda pozostaje czysta i wolna od drobnoustrojów nawet w 99%. Dodatkowo został wdrożony system, który w ciągu 8 godzin wysusza wszelkie mokre elementy wewnątrz nawilżacza, kiedy ten zużyje całą wodę. W ten sposób urządzenie nigdy nie będzie wydawało przykrego, wilgotnego zapachu. Łatwa obsługa Urządzenie zostało wyposażone w ekran LED, który wyświetli najważniejsze informacje takie jak procentowy poziom nawilżenia, tryb pracy czy aktualny stan wody w zbiorniku. Dodatkowo na ekranie umieszczone zostały wszelkie guziki pozwalające na sterowanie urządzeniem. Nawilżacz może być również obsługiwany z poziomu aplikacji Mi Home nawet będąc daleko od urządzenia. Długi czas pracy Pojemny zbiornik, mieszczący 4 litry wody, pozwala na 15 godzin nieprzerwanej pracy urządzenia, co bez problemu pozwoli na nawilżenie nawet dużej przestrzeni. Gdy zabraknie wody, można ją łatwo uzupełnić, nawet w czasie działania nawilżacza, a to dzięki możliwości dodania wody poprzez górną część, w której znajduje się otwór wyrzucający parę. Optymalne warunki Urządzenie nie wytwarza mgły ani nie kumuluje większych cząsteczek wody, dzięki czemu urządzenie i powierzchnia wokół niego pozostaje sucha. Jest to również idealne narzędzie dla alergików, małych dzieci czy osób starszych, nawilżacz nie wypuszcza szkodzących bakterii, ale pozwala na zachowanie optymalnej wilgotności powietrza potrzebnej osobom o mniejszej wydolności płucnej. Energooszczędny oraz cichy Cicha praca na poziomie 34.7 dB daje możliwość użytkowania nawilżacza zarówno w dzień jak i w nocy. Dodatkowo urządzenie jest wyjątkowo energooszczędne Komputronik.plПоскаржитись | 398 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny SMARTMI CJXJSQ04ZMInteligentny nawilżacz ewaporacyjny marki SMARTMI z wyświetlaczem LED o mocy 8 W. Electro.plПоскаржитись | 522 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny SMARTMI CJXJSQ04ZMInteligentny nawilżacz ewaporacyjny marki SMARTMI z wyświetlaczem LED o mocy 8 W.... Avans.plПоскаржитись | 522 zł |
Smartmi Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative HumidifierSmartmi Evaporative Humidifier 2Nawilżacz powietrza Smartmi używa systemu nawilżania ewaporacyjnego, by osiągać naj... щеwyższy poziom nawilżenia. Ewaporacja polega na zasysaniu suchego powietrza, przepuszczaniu go przez nawilżające i oczyszczające filtry wewnątrz urządzenia, by następnie oddać je do otoczenia w pełni nawilżone i wolne od zanieczyszczeń. Ulepszony design pozwala na bardziej intuicyjne sterowanie. Połączenie innowacyjnego silnika i dużej pojemności pozwala na długą pracę, co zapewni odpowiedni poziom wilgoci.Nowocze Akces-markt.plПоскаржитись | 459 zł |
Smartmi Evaporative Humidifier 2 Higrostat 4lAutomatyczny wyłącznik:tak;D OleOle.plПоскаржитись | 499 zł |
Smartmi Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative HumidifierSmartmi Evaporative Humidifier 2
Nawilżacz powietrza Smartmi używa systemu nawilżania ewaporacyjnego, by osiągać... щеnajwyższy poziom nawilżenia. Ewaporacja polega na zasysaniu suchego powietrza, przepuszczaniu go przez nawilżające i oczyszczające filtry wewnątrz urządzenia, by następnie oddać je do otoczenia w pełni nawilżone i wolne od zanieczyszczeń. Ulepszony design pozwala na bardziej intuicyjne sterowanie. Połączenie innowacyjnego silnika i dużej pojemności pozwala na długą pracę, co zapewni odpowiedni poziom wilgoci.
Nowoczesny silnik
Innowacyjny i niezawodny silnik wykorzystujący 36 obrotowych łopatek obrotowych pozwala na wyrzut pary imitujący ten zachodzący w środowisku naturalnym. Uwalnianie wilgoci na poziomie 260 ml na godzinę daje optymalne nawilżenie każdego pomieszczenia nawet w krótkim czasie.
Czystość wszystkich elementów
Komponenty narażone na ciągły kontakt z wodą zostały wyprodukowane ze specjalnych materiałów odpornych na osiadanie bakterii i brudu. Dzięki temu woda pozostaje czysta i wolna od drobnoustrojów nawet w 99%. Dodatkowo został wdrożony system, który w ciągu 8 godzin wysusza wszelkie mokre elementy wewnątrz nawilżacza, kiedy ten zużyje całą wodę. W ten sposób urządzenie nigdy nie będzie wydawało przykrego, wilgotnego zapachu.
Łatwa obsługa
Urządzenie zostało wyposażone w ekran LED, który wyświetli najważniejsze informacje takie jak procentowy poziom nawilżenia, tryb pracy czy aktualny stan wody w zbiorniku. Dodatkowo na ekranie umieszczone zostały wszelkie guziki pozwalające na sterowanie urządzeniem. Nawilżacz może być również obsługiwany z poziomu aplikacji Mi Home nawet będąc daleko od urządzenia.
Długi czas pracy
Pojemny zbiornik, mieszczący 4 litry wody, pozwala na 15 godzin nieprzerwanej pracy urządzenia, co bez problemu pozwoli na nawilżenie nawet dużej przestrzeni. Gdy zabraknie wody, można ją łatwo uzupełnić, nawet w czasie działania nawilżacza, a to dzięki możliwości dodania wody poprzez górną część, w której znajduje się otwór wyrzucający parę.
Optymalne warunki
Urządzenie nie wytwarza mgły ani nie kumuluje większych cząsteczek wody, dzięki czemu urządzenie i powierzchnia wokół niego pozostaje sucha. Jest to również idealne narzędzie dla alergików, małych dzieci czy osób starszych, nawilżacz nie wypuszcza szkodzących bakterii, ale pozwala na zachowanie optymalnej wilgotności powietrza potrzebnej osobom o mniejszej wydolności płucnej.
Energooszczędn ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 451 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny SMARTMI CJXJSQ04ZMInteligentny nawilżacz ewaporacyjny marki SMARTMI z wyświetlaczem LED o mocy 8 W.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 516 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny SMARTMI Evaporative Humidifier 2 CJXJSQ04ZMXiaomi Smartmi Evaporative Humidifier 2 Nawilżacz powietrza sterowany mobilnie. Od starszego modelu odróżnia go wbu... щеdowany wyświetlacz. Jego wydajność sięga 2... EmpikПоскаржитись | 428 zł |
Smartmi Evaporative Humidifier 2 Higrostat 4lAutomatyczny wyłącznik:tak;F RTV Euro AGDПоскаржитись | 499 zł |
Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Humidifier 2 z wyświetlaczem L | 459 zł |
Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative Humidifier 2 | 500 zł |
Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative Humidifier 2 | 459 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!