Ceny na Xiaomi Evaporative Humidifier 2 (CJXJSQ04ZM)
Wideo 5Zdjęcia 13 | od 398 do 522 zł Rodzaj: nawilżacz; air washer; ewaporacyjne; Powierzchnia nawilżania (m²): 36; Sterylizacja: regulacja wydajności; tryb nocny; timer; zabezpieczenie przed dziećmi; wyświetlacz; sterowanie przez Internet; Sterowanie: panel dotykowy; Czas nieprzerwanej pracy (h): 15; Wydajność (ml/h): 260 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podłogowy Smartmi Evaporative 2 biały AGDM-NAW-SMMI-002Smartmi Evaporative Humidifier 2 Nawilżacz powietrza Smartmi używa systemu nawilżania ewaporacyjnego, by osiągać na... więcejjwyższy poziom nawilżenia. Ewaporacja polega na zasysaniu suchego powietrza, przepuszczaniu go przez nawilżające i oczyszczające filtry wewnątrz urządzenia, by następnie oddać je do otoczenia w pełni nawilżone i wolne od zanieczyszczeń. Ulepszony design pozwala na bardziej intuicyjne sterowanie. Połączenie innowacyjnego silnika i dużej pojemności pozwala na długą pracę, co zapewni odpowiedni poziom wilgoci. Nowoczesny silnik Innowacyjny i niezawodny silnik wykorzystujący 36 obrotowych łopatek obrotowych pozwala na wyrzut pary imitujący ten zachodzący w środowisku naturalnym. Uwalnianie wilgoci na poziomie 260 ml na godzinę daje optymalne nawilżenie każdego pomieszczenia nawet w krótkim czasie. Czystość wszystkich elementów Komponenty narażone na ciągły kontakt z wodą zostały wyprodukowane ze specjalnych materiałów odpornych na osiadanie bakterii i brudu. Dzięki temu woda pozostaje czysta i wolna od drobnoustrojów nawet w 99%. Dodatkowo został wdrożony system, który w ciągu 8 godzin wysusza wszelkie mokre elementy wewnątrz nawilżacza, kiedy ten zużyje całą wodę. W ten sposób urządzenie nigdy nie będzie wydawało przykrego, wilgotnego zapachu. Łatwa obsługa Urządzenie zostało wyposażone w ekran LED, który wyświetli najważniejsze informacje takie jak procentowy poziom nawilżenia, tryb pracy czy aktualny stan wody w zbiorniku. Dodatkowo na ekranie umieszczone zostały wszelkie guziki pozwalające na sterowanie urządzeniem. Nawilżacz może być również obsługiwany z poziomu aplikacji Mi Home nawet będąc daleko od urządzenia. Długi czas pracy Pojemny zbiornik, mieszczący 4 litry wody, pozwala na 15 godzin nieprzerwanej pracy urządzenia, co bez problemu pozwoli na nawilżenie nawet dużej przestrzeni. Gdy zabraknie wody, można ją łatwo uzupełnić, nawet w czasie działania nawilżacza, a to dzięki możliwości dodania wody poprzez górną część, w której znajduje się otwór wyrzucający parę. Optymalne warunki Urządzenie nie wytwarza mgły ani nie kumuluje większych cząsteczek wody, dzięki czemu urządzenie i powierzchnia wokół niego pozostaje sucha. Jest to również idealne narzędzie dla alergików, małych dzieci czy osób starszych, nawilżacz nie wypuszcza szkodzących bakterii, ale pozwala na zachowanie optymalnej wilgotności powietrza potrzebnej osobom o mniejszej wydolności płucnej. Energooszczędny oraz cichy Cicha praca na poziomie 34.7 dB daje możliwość użytkowania nawilżacza zarówno w dzień jak i w nocy. Dodatkowo urządzenie jest wyjątkowo energooszczędne Komputronik.plZłóż skargę | 398 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny SMARTMI CJXJSQ04ZMInteligentny nawilżacz ewaporacyjny marki SMARTMI z wyświetlaczem LED o mocy 8 W. Electro.plZłóż skargę | 522 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny SMARTMI CJXJSQ04ZMInteligentny nawilżacz ewaporacyjny marki SMARTMI z wyświetlaczem LED o mocy 8 W.... Avans.plZłóż skargę | 522 zł |
Smartmi Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative HumidifierSmartmi Evaporative Humidifier 2Nawilżacz powietrza Smartmi używa systemu nawilżania ewaporacyjnego, by osiągać naj... więcejwyższy poziom nawilżenia. Ewaporacja polega na zasysaniu suchego powietrza, przepuszczaniu go przez nawilżające i oczyszczające filtry wewnątrz urządzenia, by następnie oddać je do otoczenia w pełni nawilżone i wolne od zanieczyszczeń. Ulepszony design pozwala na bardziej intuicyjne sterowanie. Połączenie innowacyjnego silnika i dużej pojemności pozwala na długą pracę, co zapewni odpowiedni poziom wilgoci.Nowocze Akces-markt.plZłóż skargę | 459 zł |
Smartmi Evaporative Humidifier 2 Higrostat 4lAutomatyczny wyłącznik:tak;D OleOle.plZłóż skargę | 499 zł |
Smartmi Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative HumidifierSmartmi Evaporative Humidifier 2
Nawilżacz powietrza Smartmi używa systemu nawilżania ewaporacyjnego, by osiągać... więcejnajwyższy poziom nawilżenia. Ewaporacja polega na zasysaniu suchego powietrza, przepuszczaniu go przez nawilżające i oczyszczające filtry wewnątrz urządzenia, by następnie oddać je do otoczenia w pełni nawilżone i wolne od zanieczyszczeń. Ulepszony design pozwala na bardziej intuicyjne sterowanie. Połączenie innowacyjnego silnika i dużej pojemności pozwala na długą pracę, co zapewni odpowiedni poziom wilgoci.
Nowoczesny silnik
Innowacyjny i niezawodny silnik wykorzystujący 36 obrotowych łopatek obrotowych pozwala na wyrzut pary imitujący ten zachodzący w środowisku naturalnym. Uwalnianie wilgoci na poziomie 260 ml na godzinę daje optymalne nawilżenie każdego pomieszczenia nawet w krótkim czasie.
Czystość wszystkich elementów
Komponenty narażone na ciągły kontakt z wodą zostały wyprodukowane ze specjalnych materiałów odpornych na osiadanie bakterii i brudu. Dzięki temu woda pozostaje czysta i wolna od drobnoustrojów nawet w 99%. Dodatkowo został wdrożony system, który w ciągu 8 godzin wysusza wszelkie mokre elementy wewnątrz nawilżacza, kiedy ten zużyje całą wodę. W ten sposób urządzenie nigdy nie będzie wydawało przykrego, wilgotnego zapachu.
Łatwa obsługa
Urządzenie zostało wyposażone w ekran LED, który wyświetli najważniejsze informacje takie jak procentowy poziom nawilżenia, tryb pracy czy aktualny stan wody w zbiorniku. Dodatkowo na ekranie umieszczone zostały wszelkie guziki pozwalające na sterowanie urządzeniem. Nawilżacz może być również obsługiwany z poziomu aplikacji Mi Home nawet będąc daleko od urządzenia.
Długi czas pracy
Pojemny zbiornik, mieszczący 4 litry wody, pozwala na 15 godzin nieprzerwanej pracy urządzenia, co bez problemu pozwoli na nawilżenie nawet dużej przestrzeni. Gdy zabraknie wody, można ją łatwo uzupełnić, nawet w czasie działania nawilżacza, a to dzięki możliwości dodania wody poprzez górną część, w której znajduje się otwór wyrzucający parę.
Optymalne warunki
Urządzenie nie wytwarza mgły ani nie kumuluje większych cząsteczek wody, dzięki czemu urządzenie i powierzchnia wokół niego pozostaje sucha. Jest to również idealne narzędzie dla alergików, małych dzieci czy osób starszych, nawilżacz nie wypuszcza szkodzących bakterii, ale pozwala na zachowanie optymalnej wilgotności powietrza potrzebnej osobom o mniejszej wydolności płucnej.
Energooszczędn ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 451 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny SMARTMI CJXJSQ04ZMInteligentny nawilżacz ewaporacyjny marki SMARTMI z wyświetlaczem LED o mocy 8 W.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 516 zł |
Nawilżacz Powietrza Smartmi Evaporative Humidifier 2, Inteligentny | 427 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny SMARTMI Evaporative Humidifier 2 CJXJSQ04ZMXiaomi Smartmi Evaporative Humidifier 2 Nawilżacz powietrza sterowany mobilnie. Od starszego modelu odróżnia go wbu... więcejdowany wyświetlacz. Jego wydajność sięga 2... EmpikZłóż skargę | 449 zł |
Smartmi Evaporative Humidifier 2 Higrostat 4lAutomatyczny wyłącznik:tak;F RTV Euro AGDZłóż skargę | 499 zł |
Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Humidifier 2 z wyświetlaczem L | 459 zł |
Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative Humidifier 2 | 500 zł |
Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative Humidifier 2 | 459 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!