Ціни на Xiaomi Smart Humidifier 2 (MJJSQ05DY)
Фото 5 | від 205 до 349 zł Компанія Xiaomi представляє високопродуктивний та зручний у використанні зволожувач, який не тільки зволожує повітря у будинку, але ще й стерилізує його за допомогою ультрафіолетового випромінювання. Ця технологія дозволяє знищити до 99.9% бактерій перед тим, як буде випущений потік пари. Що стосується продуктивності, модель випускає до 350 мл найдрібніших крапель на годину. Зверху на корпусі розташований розпилювач з двома отворами, здатний обертатися на 360 градусів і таким чином забезпечувати рівномірне зволоження всього приміщення. При цьому ви можете вручну регулювати продуктивність пристрою або довірити автоматичному режиму, який самостійно регулює інтенсивність, допомагає підтримувати оптимальну вологість і запобігає осідання вологи на меблі. Ще одним плюсом Xiaomi Smart Humidifier...2 є ємний резервуар для води об'ємом 4.5 л, одного повного заправлення якого, за словами виробника, вистачить на 32 години безперервної роботи (на мінімальних оборотах). Завдяки верхньому доливу резервуар можна наповнювати, не знімаючи кришку, а прозорий індикатор дає можливість точно контролювати рівень води, що залишилася. Подвійний захисний механізм автоматично відключає пристрій, коли резервуар порожній або знятий з основи. Крім того, серед переваг зволожувача - дистанційне керування зі смартфона через додаток Mi Home, безшумна робота для повноцінного робочого сну (близько 38 дБ) і дифузор для ароматерапії, за рахунок якого прилад не тільки зволожує повітря, але ще й додає приємні аромати. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nabiurkowy Xiaomi Smart Humidifier 2 biały AGDM-NAW-XIA-003 | 210 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy XIAOMI Mi Smart 2 EU | 207 zł |
Nawilżacz powietrza Xiaomi Smart Humidifier 2 | 239 zł |
Nawilżacz powietrza Xiaomi Xiaomi Smart Humidifier 2 Biały | 208 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy XIAOMI Mi Smart 2 EU BHR6026EU | 205 zł |
Nawilżacz antybakteryjny Xiaomi Smart Humidifier 2 | 205 zł |
Xiaomi Smart Humidifier 2 EU BHR6026EU 28 W, Water tank capacity 4.5 L, Hu | 266 zł |
Nawilżacz powietrza Xiaomi Smart Humidifier 2 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 207 zł |
Xiaomi Smart Humidifier 2 - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Da | 249 zł |
XIAOMI SMART HUMIDIFIER 2 EU MJJSQ05DY | 227 zł |
Xiaomi Smart Humidifier 2 | 349 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!