Ceny na Xiaomi Smart Humidifier 2 (MJJSQ05DY)
Zdjęcia 5 | od 205 do 349 zł Xiaomi przedstawia wysokowydajny i łatwy w użyciu nawilżacz, który nie tylko nawilża powietrze w domu, ale także sterylizuje je za pomocą promieniowania ultrafioletowego. Technologia ta może zabić do 99,9% bakterii przed uwolnieniem strumienia pary. Pod względem wydajności model wytwarza do 350 ml drobnych kropelek na godzinę. Na górze korpusu znajduje się spryskiwacz z dwoma otworami, który może obracać się o 360 stopni i tym samym zapewnić równomierne nawilżenie całego pomieszczenia. Jednocześnie możesz ręcznie dostosować wydajność urządzenia lub powierzyć je trybowi automatycznemu, który samodzielnie reguluje intensywność, pomaga utrzymać optymalną wilgotność i zapobiega osadzaniu się wilgoci na meblach. Kolejną zaletą Xiaomi Smart Humidifier 2 jest pojemny 4,5-litrowy zbiornik na wodę,...którego jedno pełne napełnienie według producenta wystarcza na 32 godziny ciągłej pracy (przy minimalnych obrotach). Dzięki górnemu napełnieniu zbiornik można napełnić bez zdejmowania pokrywy, a przezroczysty wskaźnik pozwala dokładnie monitorować poziom pozostałej wody. Podwójny mechanizm zabezpieczający automatycznie wyłącza urządzenie w przypadku opróżnienia zbiornika lub zdjęcia go z podstawy. Dodatkowo do zalet nawilżacza można zaliczyć zdalne sterowanie ze smartfona poprzez aplikację Mi Home, cichą pracę zapewniającą prawidłowy sen podczas pracy (około 38 dB) oraz dyfuzor aromaterapeutyczny, dzięki któremu urządzenie nie tylko nawilża powietrze, ale także dodaje przyjemnego aromatu. aromaty. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nabiurkowy Xiaomi Smart Humidifier 2 biały AGDM-NAW-XIA-003 | 210 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy XIAOMI Mi Smart 2 EU | 207 zł |
Nawilżacz powietrza Xiaomi Smart Humidifier 2 | 239 zł |
Nawilżacz powietrza Xiaomi Xiaomi Smart Humidifier 2 Biały | 208 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy XIAOMI Mi Smart 2 EU BHR6026EU | 205 zł |
Nawilżacz antybakteryjny Xiaomi Smart Humidifier 2 | 205 zł |
Xiaomi Smart Humidifier 2 EU BHR6026EU 28 W, Water tank capacity 4.5 L, Hu | 266 zł |
Nawilżacz powietrza Xiaomi Smart Humidifier 2 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 207 zł |
Xiaomi Smart Humidifier 2 - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Da | 249 zł |
XIAOMI SMART HUMIDIFIER 2 EU MJJSQ05DY | 227 zł |
Xiaomi Smart Humidifier 2 | 349 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!