Ціни на Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 256 ГБ / 8 ГБ
Фото 8 | від 956 до 1 899 zł Модель впевненого середнього рангу із популярного сімейства Redmi Note від Xiaomi. Смартфон у модифікації Pro оснащується восьмиядерним чіпсетом MediaTek Helio G99-Ultra, 8 ГБ оперативної пам'яті та внутрішнім накопичувачем даних на 256 ГБ (без слота розширення). Лицьову панель мобільного пристрою встеляє AMOLED-панель з розмірами по діагоналі 6.67 дюймів, роздільною здатністю зображення 2400х1080 пікселів і частотою оновлення 120 Гц. З цікавого модель обзавелася потрійною тильною камерою з непристойно високою роздільною здатністю провідного датчика — аж 200 МП. Більш того, основний сенсор може похвалитися системою оптичної стабілізації зображення. Селфі-кадри апарат знімає на 16 МП фронталку з об'єктивом в острівній дірочці дисплея. Живиться Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 256GB від а...кумулятора ємністю 5000 мАч з підтримкою функції швидкого заряджання дроту потужністю 67 Вт. Смартфон озброюється NFC-чіпом (залежно від ринку продажів), фірмовим ІЧ-портом, бічним дактилоскопічним сканером у кнопці включення/розблокування. Робота моделі можлива у традиційних мобільних мережах LTE – новомодної підтримки 5G тут не передбачається. в списокмої списки |
256 ГБ / 8 ГБ512 ГБ / 12 ГБ | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Redmi Note 13 Pro-Smartphone 8GB RAM 256GB ROM ekran 667" FHD 5000mOrygilny produkt markowy.
Dwuletnia gwarancja wady fabryczne.
Cellular technology : 4G
Display.size : 0.0 inches... щеMemory storage capacity : 256.0 GB
Operating system : Android
Wireless network technology : wifi
Wireless provider : total wireless
Included components : Mobilny, kabel USB, ściągacz SIM i prowadnica
Transportation restrictions : {modes:["AIR"," Amazon.plПоскаржитись | 1 170 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 Pro 8/256GB Zielony (Forest Green)Redmi Note 13 Pro to rewolucyjny smartfon z aparatem 200Mp. Błyskawiczne turboładowanie 67W, procesor MediaTek Heli... щеo G99-Ultra zapewniają najlepsze osiągi. Wyświetlacz Amoled 120Hz i innowacjny silnik obrazowania. Telefon chroniony certyfikatem Ip54. Piękny ekran 6,67" o rozdzielczości 2400x1080 chroniony szkłem Gorilla Glass 5! MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 299 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256GB 6,67" 120Hz 200Mpix Purpurowy5G:nie;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 1 399 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256GB Lavender Purple GS-T-XIA-1164Flagowe 200 MP. Aparat główny z optyczną stabilizacją obrazu Dzięki aparatowi o rozdzielczości 200 MP i zdolności d... щеo korzystania z Super QPD, Redmi Note 13 Pro gwarantuje szybkie i dokładne ustawienia ostrości. Połączenie stabilizacji obrazu OIS i EIS znacznie poprawia stabilność obrazów w trudnych warunkach. Każde Twoje ujęcie stanie się wyjątkowe, dzięki zaawansowanym opcjom oferowanym przez Xiaomi. Profesjonalny obiektyw optyczny. Bardzo wyraźne zdjęcia Wyposażony we flagowy obiektyw 7P i specjalną powłokę optyczną ALD o niskim współczynniku odbicia gwarantuje skuteczną redukcję odblasków i efektu widma. Przysłona f/1.65 doskonale nadaje się do fotografowania w nocy, a duży piksel o rozmiarze 2,24μm efektywnie zwiększa zdolność aparatu do przyciągania światła, co wpływa na jakość zdjęć w ciemności. Wspaniały obraz w rozdzielczości 200 MP Dzięki Redmi Note 13 Pro masz możliwość płynnego przełączania między trzema różnymi ogniskowymi, a to wszystko przy utrzymaniu doskonałej jakości obrazu. Teraz możesz kadrować swoje zdjęcia według własnych preferencji, aby uwiecznić miejsca, osoby i szczegóły za pomocą mocnego aparatu głównego o rozdzielczości 200 MP i OIS. Silnik obrazowania Xiaomi Silnik obrazowania Xiaomi w Redmi Note 13 Pro gwarantuje imponującą szybkość rejestrowania i obróbki zdjęć, co pozwoli Ci być pewniejszym w każdej sytuacji fotograficznej. Flagowy wyświetlacz Dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej do 120 Hz, obsłudze całej gamy kolorów DCI-P3 i minimalnym ramkom, wyświetlacz prezentuje zdjęcia, które przyciągają wzrok, są ostre i ożywione kolorami. Adaptacyjny wyświetlacz o wysokiej częstotliwości odświeżania do 120 Hz. Pracuje w pełnej harmonii z Tobą Wybór wielu opcji częstotliwości odświeżania umożliwia dostosowanie się do różnych warunków, co pozwala na oszczędzanie energii i zapewnia płynne wyświetlanie. Niepowtarzalne wrażenia audiowizualne Doskonała harmonia między wyświetlaczem a obudową oraz obecność dwóch głośników stereo zapewniają doskonałe efekty audiowizualne i wyjątkowe wrażenia podczas korzystania z urządzenia. Konstrukcja bryzgoszczelna IP54 Klasa ochrony IP54 chroni Redmi Note 13 Pro przed przypadkowymi zachlapaniami i zanieczyszczeni Komputronik.plПоскаржитись | 1 399 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256GB Fioletowy (53453) | 1 202 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256 GB czarny Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256 GB Midnight Black Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwar... щеancją. Pełny zestaw obejmuje : Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256 GB w kolorze czarnym Oryginalna ładowarka Oryginalny kabel Etui Instrukcja obsługi Oryginalne pudełko zgodne z nr IMEI urządzenia Wszystkie oferowane przez nas telefony są: nowe, nieużywane bez blokady simlock z fabrycznym oprogramowaniem w języku polskim oryginalnie zapakowane Specyfikacja techniczna: Procesor : MediaTek Helio G99 Ultra Układ graficzny: ARM Mali-G57 MC2 Pamięć RAM: 8GB Pamięć wewnętrzna: 256GB Pojemność baterii: 5000mAh Typ baterii: Li-Polymer Przekątna wyświetlacza: 6,67" Typ wyświetlacza: Amoled Rozdzielczość : 1080 x 2400 px Zagęszczenie pikseli na cal: 295 ppi Częstotliwość odświeżania: 120 Hz Ochrona ekranu : Corning Gorilla Glass 5 Sieci komórkowe : 4G Opcja SIM : Dual SIM Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 5.2, NFC, Wi-Fi 6 (2,4G/5GHz) Lokalizacja : A-GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, GPS Obiektyw główny: 200 Mpx Przysłona obiektywu głównego: ƒ/ 1.65 Obiektyw szerokokątny: 8 Mpx Przysłona obiektywu szerokokątnego: ƒ/ 2.2 Obiektyw makro : 2 Mpx Przysłona obiektywu makro: ƒ/ 2.4 Obiektyw przedni: 16 Mpx Zoom : Cyfrowy Stabilizacja obrazu: Optyczna Kolor : Czarny Wysokość : 161,1 mm Szerokość : 74,9 mm Grubość : 8,0 mm Waga :187 g Erli.plПоскаржитись | 1 126 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256GB Midnight Black 6,67'' MediaTekSmartfon Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256GB Midnight Black 6,67'' MediaTek AllegroДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 399 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256GB Midnight BlackSmartfon Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256GB Midnight Black
Najnowszy Redmi Note 13 Pro już tu jest i z miejsca urze... щеka swoją stylową konstrukcją i eleganckim korpusem. Ultracienkie ramki windują wrażenia z użytkowania na wyższy poziom, a czysty układ kamer bez dodatkowych dekorów dodają całości jeszcze więcej elegancji i klasy. Połączenie z pastelową kolorystyką sprawia, że to smartfon, obok którego nie przejdziesz obojętnie.
Ap Techwish.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 399 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256 GB zielonyXiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 8/256 GB Forest Green Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwaran... щеcją. Pełny zestaw obejmuje : Xiaomi Redmi ... EmpikПоскаржитись | 1 160 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256GB 6,67" 120Hz 200Mpix Zielony5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 299 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Green | 1 399 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 Pro 8/256GB 6.67" 120Hz Zielony | Bezpłatny | 1 399 zł |
Redmi Note 13 Pro 5G - 8/256GB / Ocean Teal - Oficjalny Sklep Xiaomi, Pols | 1 899 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8gb/256gb 66 Dual Sim One Size MZB0G7HEUOrygilny produkt marki
Connectivity technology : USB
Display.size : 0.0 inch... щеes
Memory storage capacity : 256.0 GB
Operating system : Android
Wireless network technology : GSM
Wireless provider : all carriers
Transportation restrictions : {modes:["AIR"," Amazon.plПоскаржитись | 984 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 Pro-Smartphone 8GB RAM 256GB ROM Wyświetlacz AMOLED 6 | 956 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 169 cm 667" Double SIM Android 13 4G USB Type-C 8 | 1 470 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 Pro 8/256GB Czarny (Midnight Black)Redmi Note 13 Pro to rewolucyjny smartfon z aparatem 200Mp. Błyskawiczne turboładowanie 67W, procesor MediaTek Heli... щеo G99-Ultra zapewniają najlepsze osiągi. Wyświetlacz Amoled 120Hz i innowacjny silnik obrazowania. Telefon chroniony certyfikatem Ip54. Piękny ekran 6,67" o rozdzielczości 2400x1080 chroniony szkłem Gorilla Glass 5! MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 399 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256GB 6,67" 120Hz 200Mpix Zielony5G:nie;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 1 399 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256GB Midnight Black GS-T-XIA-1163Flagowe 200 MP. Aparat główny z optyczną stabilizacją obrazu Dzięki aparatowi o rozdzielczości 200 MP i zdolności d... щеo korzystania z Super QPD, Redmi Note 13 Pro gwarantuje szybkie i dokładne ustawienia ostrości. Połączenie stabilizacji obrazu OIS i EIS znacznie poprawia stabilność obrazów w trudnych warunkach. Każde Twoje ujęcie stanie się wyjątkowe, dzięki zaawansowanym opcjom oferowanym przez Xiaomi. Profesjonalny obiektyw optyczny. Bardzo wyraźne zdjęcia Wyposażony we flagowy obiektyw 7P i specjalną powłokę optyczną ALD o niskim współczynniku odbicia gwarantuje skuteczną redukcję odblasków i efektu widma. Przysłona f/1.65 doskonale nadaje się do fotografowania w nocy, a duży piksel o rozmiarze 2,24μm efektywnie zwiększa zdolność aparatu do przyciągania światła, co wpływa na jakość zdjęć w ciemności. Wspaniały obraz w rozdzielczości 200 MP Dzięki Redmi Note 13 Pro masz możliwość płynnego przełączania między trzema różnymi ogniskowymi, a to wszystko przy utrzymaniu doskonałej jakości obrazu. Teraz możesz kadrować swoje zdjęcia według własnych preferencji, aby uwiecznić miejsca, osoby i szczegóły za pomocą mocnego aparatu głównego o rozdzielczości 200 MP i OIS. Silnik obrazowania Xiaomi Silnik obrazowania Xiaomi w Redmi Note 13 Pro gwarantuje imponującą szybkość rejestrowania i obróbki zdjęć, co pozwoli Ci być pewniejszym w każdej sytuacji fotograficznej. Flagowy wyświetlacz Dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej do 120 Hz, obsłudze całej gamy kolorów DCI-P3 i minimalnym ramkom, wyświetlacz prezentuje zdjęcia, które przyciągają wzrok, są ostre i ożywione kolorami. Adaptacyjny wyświetlacz o wysokiej częstotliwości odświeżania do 120 Hz. Pracuje w pełnej harmonii z Tobą Wybór wielu opcji częstotliwości odświeżania umożliwia dostosowanie się do różnych warunków, co pozwala na oszczędzanie energii i zapewnia płynne wyświetlanie. Niepowtarzalne wrażenia audiowizualne Doskonała harmonia między wyświetlaczem a obudową oraz obecność dwóch głośników stereo zapewniają doskonałe efekty audiowizualne i wyjątkowe wrażenia podczas korzystania z urządzenia. Konstrukcja bryzgoszczelna IP54 Klasa ochrony IP54 chroni Redmi Note 13 Pro przed przypadkowymi zachlapaniami i zanieczyszczeni Komputronik.plПоскаржитись | 1 399 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256GB Forest Green GS-T-XIA-1165Flagowe 200 MP. Aparat główny z optyczną stabilizacją obrazu Dzięki aparatowi o rozdzielczości 200 MP i zdolności d... щеo korzystania z Super QPD, Redmi Note 13 Pro gwarantuje szybkie i dokładne ustawienia ostrości. Połączenie stabilizacji obrazu OIS i EIS znacznie poprawia stabilność obrazów w trudnych warunkach. Każde Twoje ujęcie stanie się wyjątkowe, dzięki zaawansowanym opcjom oferowanym przez Xiaomi. Profesjonalny obiektyw optyczny. Bardzo wyraźne zdjęcia Wyposażony we flagowy obiektyw 7P i specjalną powłokę optyczną ALD o niskim współczynniku odbicia gwarantuje skuteczną redukcję odblasków i efektu widma. Przysłona f/1.65 doskonale nadaje się do fotografowania w nocy, a duży piksel o rozmiarze 2,24μm efektywnie zwiększa zdolność aparatu do przyciągania światła, co wpływa na jakość zdjęć w ciemności. Wspaniały obraz w rozdzielczości 200 MP Dzięki Redmi Note 13 Pro masz możliwość płynnego przełączania między trzema różnymi ogniskowymi, a to wszystko przy utrzymaniu doskonałej jakości obrazu. Teraz możesz kadrować swoje zdjęcia według własnych preferencji, aby uwiecznić miejsca, osoby i szczegóły za pomocą mocnego aparatu głównego o rozdzielczości 200 MP i OIS. Silnik obrazowania Xiaomi Silnik obrazowania Xiaomi w Redmi Note 13 Pro gwarantuje imponującą szybkość rejestrowania i obróbki zdjęć, co pozwoli Ci być pewniejszym w każdej sytuacji fotograficznej. Flagowy wyświetlacz Dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej do 120 Hz, obsłudze całej gamy kolorów DCI-P3 i minimalnym ramkom, wyświetlacz prezentuje zdjęcia, które przyciągają wzrok, są ostre i ożywione kolorami. Adaptacyjny wyświetlacz o wysokiej częstotliwości odświeżania do 120 Hz. Pracuje w pełnej harmonii z Tobą Wybór wielu opcji częstotliwości odświeżania umożliwia dostosowanie się do różnych warunków, co pozwala na oszczędzanie energii i zapewnia płynne wyświetlanie. Niepowtarzalne wrażenia audiowizualne Doskonała harmonia między wyświetlaczem a obudową oraz obecność dwóch głośników stereo zapewniają doskonałe efekty audiowizualne i wyjątkowe wrażenia podczas korzystania z urządzenia. Konstrukcja bryzgoszczelna IP54 Klasa ochrony IP54 chroni Redmi Note 13 Pro przed przypadkowymi zachlapaniami i zanieczyszczeni Komputronik.plПоскаржитись | 1 399 zł |
ще 20 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!