Навушники
Xiaomi Redmi Buds 5 Pro (BHR7662GL)
Фото 9 | від 249 до 344 zł Покращена модифікація популярної моделі Redmi Buds 5 з сильнішим «шумодавом» та подвійними динамічними драйверами в кожному навушнику. У їх «нутрі» встановлено по 10-міліметровому твіттеру та 11-міліметровому сабвуферу з титановим покриттям, завдяки чому забезпечується чисте звучання верхніх частот і глибоке опрацювання басів. Глибина шумозаглушення у Xiaomi Redmi Buds 5 Pro досягає 52 дБ, при цьому передбачається три рівні прозорості для чутності навколишніх звуків. У специфікаціях моделі згадується Hi-Res Audio та підтримка кодеку LHDC 5.0. Бездротове сполучення навушників здійснюється за енергоефективним протоколом Bluetooth v 5.3 LE. На борту кожного навушника є три мікрофони з AI, що підкріплюються захистом від вітру силою до 9 м/с при розмовах по телефону. В ігровому режимі користува...ч може розраховувати на низьку затримку передачі сигналу (49 мс). Автономність навушників становить до 10 годин прослуховування аудіотреків, а зарядний кейс дозволяє наростити цей показник до 38 годин. Швидка зарядка за 5 хв. дає приблизно 2:00 додаткової автономної роботи. в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Redmi Buds 5 Pro słuchawki z redukcją szumów do 38 godzin pracy naPodwójny dynamiczny głośnik
Redukcja szumów podczas połączeń 3 mikrofonów + sztuczna inteligencja. Aktywna redukcj... щеa szumów (ANC)
Do 38 godzin pracy dzięki etui ładującemu
Wciągający dźwięk przestrzenny
Spersonalizowa Amazon.plПоскаржитись | 274 zł |
Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 5 Pro Aurora Purple (BHR7799GL)Rozetka.pl Поскаржитись | 275 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 5 Pro FioletowySłuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 5 Pro oferują najwyższej klasy specyfikacje, w tym Bluetooth 5.3 dla stabilnego... щеpołączenia, obsługę LHDC 5.0 dla wysokiej jakości dźwięku oraz ergonomiczną konstrukcję zapewniającą wygodne dopasowanie. Oferują aktywną redukcję szumów, przetworniki 11 mm i 10 mm, stopień ochrony IP54 i sterowanie dotykowe. Dzięki etui ładującemu wytrzymują do 38 godzin odtwarzania i obsługują szybkie ładowanie. Te słuchawki zapewniają nie tylko doskonałe wrażenia dźwiękowe, ale także komfort i trwałość, których potrzebujesz do codziennego użytku. Electro.plПоскаржитись | 249 zł |
Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 5 Pro BIałe (BHR7662GL) | 262 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 5 Pro Fioletowy 50977Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 5 Pro oferują najwyższej klasy specyfikacje, w tym Bluetooth 5.3 dla stabilnego... щеpołączenia, obsługę LHDC 5.0 dla wysokiej jakości dźwięku oraz ergonomiczną konstrukcję zapewniającą wygodne dopasowanie. Oferują aktywną redukcję szumów, przetworniki 11 mm i 10 mm, stopień ochrony IP54 i sterowanie dotykowe. Dzięki etui ładującemu wytrzymują do 38 godzin odtwarzania i obsługują szybkie ładowanie. Te słuchawki zapewniają nie tylko doskonałe wrażenia dźwiękowe, ale także komfort i trwałość, których potrzebujesz do codziennego użytku.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 255 zł |
Xiaomi Redmi Buds 5 Pro Dokanałowe Bluetooth 5.3 BiałyAktywne redukowanie szumów:tak;Asys OleOle.plПоскаржитись | 249 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 5 Pro FioletowySłuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 5 Pro oferują najwyższej klasy specyfikacje, w tym Bluetooth 5.3 dla stabilnego... щеpołączenia, obsługę LHDC 5.0 dla wysokiej jakości dźwięku oraz ergonomiczną konstrukcję zapewniającą wygodne dopasowanie. Oferują aktywną redukcję szumów, przetworniki 11 mm i 10 mm, stopień ochrony IP54 i sterowanie dotykowe. Dzięki etui ładującemu wytrzymują do 38 godzin odtwarzania i obsługują szybkie ładowanie. Te słuchawki zapewniają nie tylko doskonałe wrażenia dźwiękowe, ale także komfort i trwałość, których potrzebujesz do codziennego użytku.... Avans.plПоскаржитись | 249 zł |
Xiaomi Redmi Buds 5 Pro Dokanałowe Bluetooth 5.3 PurpurowyAktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asyst RTV Euro AGDПоскаржитись | 279 zł |
Redmi Buds 5 Pro - Midnight Black - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystryb | 299 zł |
Xiaomi Redmi Buds 5 Pro-Aurora Purple BHR7799GLXiaomi Redmi Buds 5, słuchawki z redukcją szumów z KI, do 30 godzin pracy baterii, podłączenie dwóch urządzeń, hybr... щеydowy sterownik, aplikacja Xiaomi Earbuds, fioletowe Amazon.plПоскаржитись | 279 zł |
Xiaomi Redmi Buds 5 Pro-Moonlight White BHR7662GLXiaomi Redmi Buds 5, słuchawki z redukcją szumów z KI, do 30 godzin pracy baterii, podłączenie dwóch urządzeń, hybr... щеydowy sterownik, aplikacja Xiaomi Earbuds, kolor biały Amazon.plПоскаржитись | 263 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 5 Pro BiałySłuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 5 Pro oferują najwyższej klasy specyfikacje, w tym Bluetooth 5.3 dla stabilnego... щеpołączenia, obsługę LHDC 5.0 dla wysokiej jakości dźwięku oraz ergonomiczną konstrukcję zapewniającą wygodne dopasowanie. Oferują aktywną redukcję szumów, przetworniki 11 mm i 10 mm, stopień ochrony IP54 i sterowanie dotykowe. Dzięki etui ładującemu wytrzymują do 38 godzin odtwarzania i obsługują szybkie ładowanie. Te słuchawki zapewniają nie tylko doskonałe wrażenia dźwiękowe, ale także komfort i trwałość, których potrzebujesz do codziennego użytku. Electro.plПоскаржитись | 249 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 5 Pro CzarnySłuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 5 Pro oferują najwyższej klasy specyfikacje, w tym Bluetooth 5.3 dla stabilnego... щеpołączenia, obsługę LHDC 5.0 dla wysokiej jakości dźwięku oraz ergonomiczną konstrukcję zapewniającą wygodne dopasowanie. Oferują aktywną redukcję szumów, przetworniki 11 mm i 10 mm, stopień ochrony IP54 i sterowanie dotykowe. Dzięki etui ładującemu wytrzymują do 38 godzin odtwarzania i obsługują szybkie ładowanie. Te słuchawki zapewniają nie tylko doskonałe wrażenia dźwiękowe, ale także komfort i trwałość, których potrzebujesz do codziennego użytku. Electro.plПоскаржитись | 249 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 5 Pro Biały 50140Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 5 Pro oferują najwyższej klasy specyfikacje, w tym Bluetooth 5.3 dla stabilnego... щеpołączenia, obsługę LHDC 5.0 dla wysokiej jakości dźwięku oraz ergonomiczną konstrukcję zapewniającą wygodne dopasowanie. Oferują aktywną redukcję szumów, przetworniki 11 mm i 10 mm, stopień ochrony IP54 i sterowanie dotykowe. Dzięki etui ładującemu wytrzymują do 38 godzin odtwarzania i obsługują szybkie ładowanie. Te słuchawki zapewniają nie tylko doskonałe wrażenia dźwiękowe, ale także komfort i trwałość, których potrzebujesz do codziennego użytku.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 255 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 5 Pro Czarny 50138Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 5 Pro oferują najwyższej klasy specyfikacje, w tym Bluetooth 5.3 dla stabilnego... щеpołączenia, obsługę LHDC 5.0 dla wysokiej jakości dźwięku oraz ergonomiczną konstrukcję zapewniającą wygodne dopasowanie. Oferują aktywną redukcję szumów, przetworniki 11 mm i 10 mm, stopień ochrony IP54 i sterowanie dotykowe. Dzięki etui ładującemu wytrzymują do 38 godzin odtwarzania i obsługują szybkie ładowanie. Te słuchawki zapewniają nie tylko doskonałe wrażenia dźwiękowe, ale także komfort i trwałość, których potrzebujesz do codziennego użytku.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 255 zł |
Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 5 Pro Czarne (BHR7660GL) | 279 zł |
Xiaomi Redmi Buds 5 Pro Dokanałowe Bluetooth 5.3 PurpurowyAktywne redukowanie szumów:tak;Asys OleOle.plПоскаржитись | 249 zł |
Xiaomi Redmi Buds 5 Pro Dokanałowe Bluetooth 5.3 CzarnyAktywne redukowanie szumów:tak;Asys OleOle.plПоскаржитись | 249 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 5 Pro BiałySłuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 5 Pro oferują najwyższej klasy specyfikacje, w tym Bluetooth 5.3 dla stabilnego... щеpołączenia, obsługę LHDC 5.0 dla wysokiej jakości dźwięku oraz ergonomiczną konstrukcję zapewniającą wygodne dopasowanie. Oferują aktywną redukcję szumów, przetworniki 11 mm i 10 mm, stopień ochrony IP54 i sterowanie dotykowe. Dzięki etui ładującemu wytrzymują do 38 godzin odtwarzania i obsługują szybkie ładowanie. Te słuchawki zapewniają nie tylko doskonałe wrażenia dźwiękowe, ale także komfort i trwałość, których potrzebujesz do codziennego użytku.... Avans.plПоскаржитись | 249 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 5 Pro CzarnySłuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 5 Pro oferują najwyższej klasy specyfikacje, w tym Bluetooth 5.3 dla stabilnego... щеpołączenia, obsługę LHDC 5.0 dla wysokiej jakości dźwięku oraz ergonomiczną konstrukcję zapewniającą wygodne dopasowanie. Oferują aktywną redukcję szumów, przetworniki 11 mm i 10 mm, stopień ochrony IP54 i sterowanie dotykowe. Dzięki etui ładującemu wytrzymują do 38 godzin odtwarzania i obsługują szybkie ładowanie. Te słuchawki zapewniają nie tylko doskonałe wrażenia dźwiękowe, ale także komfort i trwałość, których potrzebujesz do codziennego użytku.... Avans.plПоскаржитись | 249 zł |
ще 10 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!