Ціни на медіаплеєр Xiaomi Mi Box S 2nd Gen
Відео 12Фото 4 | від 220 до 400 zł Компактний стаціонарний мережевий UltraHD/4К-медіаплеєр другого покоління на базі Android TV з підтримкою HDR та високошвидкісної бездротової передачі даних у двох діапазонах (2,4/5ГГц). Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, який може перетворити будь-який LCD-телевізор на повноцінний розважальний комплекс із розвиненою SMART-функціональністю. Від моделі першого покоління відрізняється більш продуктивною апаратною платформою Amlogic, що включає 4-ядерний процесор S905X4 (Cortex-A55), 2 Гб оперативної пам'яті стандарту LPDDR3 і 8 Гб швидкодіючої постійної пам'яті eMMC 5.0. Завдяки такому оснащенню та оновленій операційній системі Android TV 11, мережний медіаплеєр Xiaomi Mi Box S 2nd Gen здатний декодувати та виводити на екран якісне відео з роз...дільною здатністю до 3840х2160 (до 60 кадр/с) з підтримкою розширеного динамічного діапазону за технологіями HDR10 . Покращена 10-бітна колірна глибина істотно покращує деталізацію картинки, що позитивно відбивається на реалістичності зображення. Для отримання різноманітного мережного контенту плеєр легко підключається до мережевих ресурсів (Netflix, Amazon Prime, Spotify, онлайн-кінотеатри, IPTV) "по повітрю". Також підтримується відтворення локальних файлів із USB Flash/HDD-накопичувачів. Підтримуються технології бездротової передачі зображення Miracast, Google Cast та DLNA. в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Tv Box S Black 4K Ultra Hd 8 Gb Wi-Fi PFJ4151EU MDZ-28-AA | 250 zł |
XIAOMI Odtwarzacz multimedialny XIAOMI Mi Box S 4k 2Gen CzarnyKompaktowe centrum rozrywki w Twoim domu! Uzyskaj dostęp do szerokiego asortymentu materiałów w najwyższej jakości... ще4K Ultra HD HDR . Korzyści: wsparcie dla obrazu w jakości 4K Asystent Google, Chromecast dostęp do ulubionych programów telewizyjnych, gier, wiadomości czy podcastów umożliwia korzystanie z YouTube, Netflix i tysięcy innych usług z Polski i zagranicy dostęp do Google Play daje możliwość ściągnięcia tysięcy aplikacji i gier zamienia telewizor w domowe centrum rozrywki MediaMarkt.plПоскаржитись | 249 zł |
Xiaomi TV Box S 2nd generation | 299 zł |
Xiaomi Mi TV Box S (2nd Gen) TV-A-XIA-013Niezwykle wciągające wrażenia audio-wizualne Przedstawiamy Xiaomi TV Box S (2nd Gen) - następcę popularnego Xiaomi... щеMi Box S. Jest to urządzenie z systemem Google TV, które pozwala na oglądanie filmów i programów w jakości 4K Ultra HD z obsługą Dolby Vision i HDR10+. Dzięki temu, każdy jasny i ciemny szczegół jest wyraźnie widoczny, a obraz wygląda bardziej realistycznie i wciągająco. Kompaktowe urządzenie wspiera również technologię Dolby Atmos i DTS-HD, co gwarantuje wspaniałe, kinowe wrażenia dźwiękowe bez wychodzenia z domu. Spraw, by Twoje seanse filmowe były jeszcze bardziej emocjonujące i przekonaj się, jak Xiaomi TV Box S (2nd Gen) odmienia Twój sposób na cieszenie się multimedialną rozrywką. Kluczowe cechy Xiaomi TV Box S (2nd gen) Rozdzielczość 4K Ultra HD i 60 klatek na sekundę Wsparcie dla Dolby Atmos i DTS-HD Wsparcie dla Dolby Vision i HDR10+ System operacyjny Google TV Złącze HDMI 2.1 Wyjście Audio i port USB 2GB pamięci RAM i 8GB pamięci wewnętrznej Nieograniczony dostęp do nieskończonej rozrywki Xiaomi TV Box S (2nd Gen) to urządzenie, które pozwoli Ci wejść w nieskończony świat treści i rozrywki, działając na platformie Google TV. Dzięki wbudowanemu Asystentowi Google, masz możliwość korzystania z funkcji głosowych takich jak wyszukiwanie programów lub filmów, sprawdzanie pogody czy ustawianie kalendarza, a także kontrolowanie urządzeń kompatybilnych z Google Home. Dodatkowo, Xiaomi TV Box S (2nd Gen) posiada wbudowaną technologię Google Chromecast, co umożliwia przesyłanie ulubionej rozrywki i aplikacji z urządzeń mobilnych na ekran telewizora. Odkryj nowy wymiar rozrywki i ciesz się jeszcze większą swobodą korzystania z urządzeń multimedialnych Komputronik.plПоскаржитись | 276 zł |
Odtwarzacz multimedialny Xiaomi Xiaomi TV Box S (2. generacja) | 260 zł |
Xiaomi TV Box S (2nd Gen) 4K MDZ-28-AAAplikacje:HBO Max, Netflix, Amazon Prime, Disney+, YouTube, Viaplay, Canal+ Online;Aplikacj OleOle.plПоскаржитись | 220 zł |
XIAOMI MI BOX S 2 generacji MAX HDR10+ 4K HDMI 2.1 Xiaomi TV Box S 2 generacji HDR10+ 4K Odtwarzacz multimediów 4K Ultra HD Potężny procesor | 4k UltraHD | Telewi... щеzja Google | Dolby Vision i HDR10 + | Dolby Atmos i DTS-HD | 2 GB RAM + 8 GB ROM | Bluetooth 5.2 | Dwuzakresowe Wi-Fi 2,4 GHz - 5 GHz Potężny procesor. Przyspieszone doświadczenie Czterordzeniowy procesor zapewnia zwiększoną wydajność. Dzięki wydajnemu procesorowi graficznemu telewizor może teraz stać się Twoją nową platformą rozrywki. Połączenie 2 GB RAM + 8 GB ROM zapewnia płynniejsze wrażenia podczas oglądania. Dolby Vision® i HDR10+. Wyraźniejszy obraz w każdych warunkach oświetleniowych Dzięki Dolby Vision® i HDR10+ obrazy mają teraz wyższy zakres dynamiczny i mają bardziej niesamowitą jasność, kontrast i kolory niż wcześniej. Obrazy HDR mają również bardziej szczegółowe cienie i światła. Dolby Atmos® i DTS-HD. Niezwykłe wrażenia dźwiękowe Jako rewolucyjna technologia dźwięku przestrzennego, Dolby Atmos® zapewnia najwyższą jakość kinową w Twoim salonie, otaczając Cię potężnymi efektami dźwiękowymi*, a ponadto DTS-HD zapewnia dźwięk o niezwykle wysokiej jakości. Porty. Włącz więcej możliwości Bogate opcje głównych portów, które pozwalają na łatwą rozbudowę. Wyjście audio | HDMI 2.1| USB 2.0 Wymiary: Długość: 95,25 mm Szerokość: 95,25 mm Grubość: 16,7 mm Waga: 142g Kolor: Czarny Specyfikacja Rozdzielczość wyjściowa: 4K (3840 x 2160) Procesor : Czterordzeniowy Cortex-A55 Karta graficzna: ARM Mali G31 MP2 RAM 2 GB ROM 8 GB System operacyjny Telewizja Google TV Połączenie bezprzewodowe Wi-Fi: 2,4 GHz/5 GHz Bluetooth: 5.2 Dekoder Wideo Do 4K 60 kl./s Obsługuje Dolby Audio® i DTS-HD Obsługuje Dolby Vision® Obsługuje HDR10+ język wsparcia: Światowy Gniazdo HDMI 2.1 / 1.4 USB 2.0 Interfejs zasilania Wyjście audio Opakowania Xiaomi TV Box S (2. generacji) Pilot zdalnego sterowania Instrukcja obsługi Zasilacz Kabel HDMI Erli.plПоскаржитись | 241 zł |
Xiaomi TV Box S (2nd Gen) Przystawka Android TV 4K 60fps, Dolby Atmos, DolNiezwykle wciągające wrażenia audio-wizualne
Przedstawiamy Xiaomi TV Box S (2nd Gen) - następcę popularnego Xiao... щеmi Mi Box S. Jest to urządzenie z systemem Google TV, które pozwala na oglądanie filmów i programów w jakości 4K Ultra HD z obsługą Dolby Vision i HDR10+. Dzięki temu, każdy jasny i ciemny szczegół jest wyraźnie widoczny, a obraz wygląda bardziej realistycznie i wciągająco. Kompaktowe urządzenie wspiera również technologię Dolby Atmos i DTS-HD, co gwarantuje wspaniałe, kinowe wrażenia dźwiękowe bez wychodzenia z domu. Spraw, by Twoje seanse filmowe były jeszcze bardziej emocjonujące i przekonaj się, jak Xiaomi TV Box S (2nd Gen) odmienia Twój sposób na cieszenie się multimedialną rozrywką.
Kluczowe cechy Xiaomi TV Box S (2nd gen)
- Rozdzielczość 4K Ultra HD i 60 klatek na sekundę
- Wsparcie dla Dolby Atmos i DTS-HD
- Wsparcie dla Dolby Vision i HDR10+
- System operacyjny Google TV
- Złącze HDMI 2.1
- Wyjście Audio i port USB
- 2GB pamięci RAM i 8GB pamięci wewnętrznej
Nieograniczony dostęp do nieskończonej rozrywki
Xiaomi TV Box S (2nd Gen) to urządzenie, które pozwoli Ci wejść w nieskończony świat treści i rozrywki, działając na platformie Google TV. Dzięki wbudowanemu Asystentowi Google, masz możliwość korzystania z funkcji głosowych takich jak wyszukiwanie programów lub filmów, sprawdzanie pogody czy ustawianie kalendarza, a także kontrolowanie urządzeń kompatybilnych z Google Home. Dodatkowo, Xiaomi TV Box S (2nd Gen) posiada wbudowaną technologię Google Chromecast, co umożliwia przesyłanie ulubionej rozrywki i aplikacji z urządzeń mobilnych na ekran telewizora. Odkryj nowy wymiar rozrywki i ciesz się jeszcze większą swobodą korzystania z urządzeń multimedialnych Sklep.Puregreen.plПоскаржитись | 395 zł |
Odtwarzacz multimedialny Xiaomi Tv Box S 2nd Gen | 220 zł |
Przystawka Android TV XIAOMI TV Box S 2nd GenPrzystawka Android TV XIAOMI TV Box S 2nd Gen Niezwykle wciągające wrażenia audio-wizualne Przedstawiamy Xiaomi TV... щеBox S (2nd Gen) - następcę popularnego Xia... EmpikПоскаржитись | 220 zł |
Xiaomi TV Box S (2nd Gen) 4K MDZ-28-AAAplikacje:HBO Max, Netflix, Amazon Prime, Disney+, YouTube, Viaplay, Canal+ Online;Aplikacj RTV Euro AGDПоскаржитись | 249 zł |
Xiaomi TV Box S 2nd Gen (IBE)=Mi-Box S 2nd-004 | 358 zł |
Xiaomi TV Box S 2nd Gen odtwarzacz multimedialny Ultra HD 4K Smart TV Box[Wysokiej jakości dźwięk i wideo] Xiaomi TV Box S 2nd Gen II dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci żywsze i bar... щеdziej szczegółowe obrazy oraz wysokiej jakości wrażenia dźwiękowe, dzięki jakości obrazu 4K Ultra HD, Dolby Vision & HDR10+, Dolby Atmos i DTS-HD Configuration, aby głębsze wrażenia oglądania.
Google TV Experience] Google TV gromadzi filmy, programy i nie tylko z Twoich aplikacji i subskrypcji, dzięki spersonalizowan Amazon.plПоскаржитись | 400 zł |
Odtwarzacz multimedialny XIAOMI MI BOX S wersja 2 Xiaomi TV Box S 2 generacji HDR10+ 4K Odtwarzacz multimediów 4K Ultra HD Potężny procesor | 4k UltraHD | Telewi... щеzja Google | Dolby Vision i HDR10 + | Dolby Atmos i DTS-HD | 2 GB RAM + 8 GB ROM | Bluetooth 5.2 | Dwuzakresowe Wi-Fi 2,4 GHz - 5 GHz Potężny procesor. Przyspieszone doświadczenie Czterordzeniowy procesor zapewnia zwiększoną wydajność. Dzięki wydajnemu procesorowi graficznemu telewizor może teraz stać się Twoją nową platformą rozrywki. Połączenie 2 GB RAM + 8 GB ROM zapewnia płynniejsze wrażenia podczas oglądania. Dolby Vision® i HDR10+. Wyraźniejszy obraz w każdych warunkach oświetleniowych Dzięki Dolby Vision® i HDR10+ obrazy mają teraz wyższy zakres dynamiczny i mają bardziej niesamowitą jasność, kontrast i kolory niż wcześniej. Obrazy HDR mają również bardziej szczegółowe cienie i światła. Dolby Atmos® i DTS-HD. Niezwykłe wrażenia dźwiękowe Jako rewolucyjna technologia dźwięku przestrzennego, Dolby Atmos® zapewnia najwyższą jakość kinową w Twoim salonie, otaczając Cię potężnymi efektami dźwiękowymi*, a ponadto DTS-HD zapewnia dźwięk o niezwykle wysokiej jakości. Porty. Włącz więcej możliwości Bogate opcje głównych portów, które pozwalają na łatwą rozbudowę. Wyjście audio | HDMI 2.1| USB 2.0 Wymiary: Długość: 95,25 mm Szerokość: 95,25 mm Grubość: 16,7 mm Waga: 142g Kolor: Czarny Specyfikacja Rozdzielczość wyjściowa: 4K (3840 x 2160) Procesor : Czterordzeniowy Cortex-A55 Karta graficzna: ARM Mali G31 MP2 RAM 2 GB ROM 8 GB System operacyjny Telewizja Google TV Połączenie bezprzewodowe Wi-Fi: 2,4 GHz/5 GHz Bluetooth: 5.2 Dekoder Wideo Do 4K 60 kl./s Obsługuje Dolby Audio® i DTS-HD Obsługuje Dolby Vision® Obsługuje HDR10+ język wsparcia: Światowy Gniazdo HDMI 2.1 / 1.4 USB 2.0 Interfejs zasilania Wyjście audio Opakowania Xiaomi TV Box S (2. generacji) Pilot zdalnego sterowania Instrukcja obsługi Zasilacz Kabel HDMI Erli.plПоскаржитись | 251 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!