Ціни на Whirlpool TDLR 6040L білий
Фото 12 | від 1 234 до 1 560 zł Тип завантаження: вертикальне завантаження; Завантаження (кг): 6; Швидкість віджимання (об/хв): 1000; Витрата води (л): 43; швидке прання; делікатне прання; джинсовий одяг; Контроль піноутворення; Контроль дисбалансу; Захист від дітей; Клас віджимання: C; Клас енергоспоживання (new): C в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WHIRLPOOL Pralka WHIRLPOOL TDLR 6040L PL/N BiałyPralka ładowana od góry o pojemności do 6 kg, maksymalna prędkość wirowania do 1000 obr/min, elektroniczny czytelny... щеwyświetlacz, technologia 6 zmysł. Korzyści: Doskonałe rezultaty szybciej. Opcja szybkie zapewnia idealne rezultaty prania, na jakie zasługujesz, w krótszym czasie. Ciesz się zwiększoną ochroną skóry Twojego dziecka. Program dziecięce gwarantuje, że ubranka Twojego dziecka będą dokładnie wypłukane, co zapobiega ich szorstkości i zapewnia komfort maluchowi. Intuicyjne sterowanie. Pasek postępu programu sprawia, że w prosty i intuicyjny sposób możesz śledzić postęp cyklu prania. Wyjątkowa technologia 6-ty Zmysł dynamicznie dostosowuje ustawienia do każdego prania, tak aby zapewnić jak najlepszą pielęgnację tkanin. MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 499 zł |
Whirlpool Pralka TDLR6040LPLN HWWHRRG6040LPLNPralka ładowana od góry wolnostojąca Whirlpool - TDLR 6040L PL/N Cechy pralki wolnostojącej Whirlpool: kolor biał... щеy. Nasze wąskie urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku niewielkich powierzchni. Szybkie i skuteczne wirowanie z prędkością 1000 obrotów na minutę. Wyjątkowa technologia 6-ty Zmysł dynamicznie dostosowuje ustawienia do każdego prania, tak aby zapewnić jak najlepszą pielęgnację tkanin.
Opcja szybkie
Doskonałe rezultaty szybciej. Opcja szybkie zapewnia ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 1 469 zł |
Pralka Whirlpool TDLR 6040L PL/N 859991653540Pralka Whirlpool TDLR 6040L PL/N 6kg 40cm biała Cechy pralki wolnostojącej Whirlpool: kolor biały. Nasze wąskie urz... щеądzenie jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku niewielkich powierzchni. Szybkie i skuteczne wirowanie z prędkością 1000 obrotów na minutę. Wyjątkowa technologia 6. Zmysł dynamicznie dostosowuje ustawienia do każdego prania, tak aby zapewnić jak najlepszą pielęgnację tkanin. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Typ: Pralka wolnostojąca Typ załadunku: Ładowana od góry Pojemność: 6 kg Programy automatyczne Regulacja obrotów wirowania Kontrola ilości piany Kontrola wyważenia Wielkość wsadu: 42l Klasa energetyczna: C Wysokość: 90 cm Szerokość: 40 cm Opcja szybkie Doskonałe rezultaty szybciej. Opcja szybkie zapewnia idealne rezultaty prania, na jakie zasługujesz, w krótszym czasie. Program dzieci Ciesz się zwiększoną ochroną skóry Twojego dziecka. Program dziecięce gwarantuje, że ubranka Twojego dziecka będą dokładnie wypłukane, co zapobiega ich szorstkości i zapewnia komfort maluchowi.  Maxelektro.plПоскаржитись | 1 499 zł |
Whirlpool Pralka TDLR6040LPLN 94280Pralka ładowana od góry wolnostojąca Whirlpool - TDLR 6040L PL/N Cechy pralki wolnostojącej Whirlpool: kolor biał... щеy. Nasze wąskie urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku niewielkich powierzchni. Szybkie i skuteczne wirowanie z prędkością 1000 obrotów na minutę. Wyjątkowa technologia 6-ty Zmysł dynamicznie dostosowuje ustawienia do każdego prania, tak aby zapewnić jak najlepszą pielęgnację tkanin.
Opcja szybkie
Doskonałe rezultaty szybciej. Opcja szybkie zapewnia ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 469 zł |
Pralka Wolnostojąca WHIRLPOOL C TDLR 6040L PL/N | 1 560 zł |
Whirlpool TDLR 6040L EU/N 6kg 1000obr/minAutomatyka prania:tak;Auto OleOle.plПоскаржитись | 1 234 zł |
Opcja szybkie
Doskonałe rezultaty szybciej. Opcja szybkie zapewnia ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 469 zł |
Pralka Whirlpool Tdlr 6040L Pl/N 6Kg 40Cm BiałaPralka Whirlpool TDLR 6040L PL/N 6kg 40cm biała Cechy pralki wolnostojącej Whirlpool: kolor biały. Nasze wąskie urz... щеądzenie jest doskonałym rozwiązaniem w prz... EmpikПоскаржитись | 1 471 zł |
Whirlpool TDLR 6040L EU/N 6kg 1000obr/minAutomatyka prania:tak;Auto RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 234 zł |
Pralka WHIRLPOOL TDLR 6040L PL/N - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 349 zł |
Pralka WHIRLPOOL TDLR 6040L PL/N | 1 337 zł |
Pralka WHIRLPOOL TDLR6040LPL/N (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidualne Wyceny! | 1 499 zł |
Pralka ładowana od góry WHIRLPOOL TDLR6040LPL/N. I tel. (22) 266 82 20 I R | 1 479 zł |
Pralka WHIRLPOOL TDLR 6040L PL/NSpecyfikacja Zawias drzwiczek W górę Wbudowany wyświetlacz Tak Umiejscowienie urządzenia Wolnosto... щеjące Typ ładowania Od góry Typ wyświetlacza LED Typ kontroli Przyciski, obrotowy Długość przewodu 1,2 m Uniwersalny silnik Tak Tworzywo rury Plastik Pojemność bębna 42 l Kolor produktu Biały Zużycie energii na 100 cykli 56 kWh Skala efektywności energetycznej Od A do G Natężenie 10 A Częstotliwość 50 Hz Obciążenie 2100 W Napięcie 220 - 230 V Pobór wody na cykl 43 l Klasa wydajności energetycznej C Głębokość produktu 600 mm Szerokość produktu 400 mm Wysokość produktu 900 mm Waga produktu 53 kg Programy prania Wełna Programy prania Eco 40-60 Programy prania Syntetyk Programy prania 20°C Pojemność znamionowa 6 kg Poziom hałasu (pranie) 60 dB Klasa wirowania (suszenia) C System równoważenia balansu Tak Maksymalna prędkość obrotu 1000 RPM System kontroli piany Tak Czas cyklu 195 min Pół wsadu Tak Regulowana prędkość obrotów Tak Poziom hałasu (wirowanie) 78 dB Wskaźnik pozostałego czasu Tak Szerokość 450mm Długość 700mm Wysokość 940mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 546 zł |
Pralka Whirlpool Tdlr 6040L Pl/N 6Kg 40Cm BiałaPralka Whirlpool TDLR 6040L PL/N 6kg 40cm biała Cechy pralki wolnostojącej Whirlpool: kolor biały. Nasze wąskie urz... щеądzenie jest doskonałym rozwiązaniem w prz... EmpikПоскаржитись | 1 499 zł |
Pralka WHIRLPOOL TDLR6040LPL/N (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidualne Wyceny! | 1 499 zł |
Pralka Wolnostojąca WHIRLPOOL C TDLR 6040L PL/N | 1 490 zł |
Pralka WHIRLPOOL TDLR 6040L PL/N | 1 428 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!