Ціни на wi-fi адаптер TP-LINK Deco S7 (2-pack)
Фото 8 | від 422 до 560 zł Тип пристрою: MESH система; У комплекті: 2 пристрої; WAN-порт: Ethernet (RJ45); Wi-Fi; Стандарти Wi-Fi: Wi-Fi 3 (802.11g); Wi-Fi 4 (802.11n); Wi-Fi 5 (802.11ac); 2.4 ГГц; 5 ГГц; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 600; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 1300; Інтерфейси (для адаптерів): WAN: LAN: Кількість LAN портів: 3 порти в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP-LINK System WiFi Deco S7(2-pak) AC1900 KMTPLRXWX000039System Wi-Fi typu mesh dla całego domu AC1900
- Szybkość Wi-Fi 1900 Mb/s - oglądaj ulubione seriale w rozdzielc... щеzości 4K z łączną szybkością do 1900 Mb/s (600 Mb/s na częstotliwości 2,4 GHz i 1300 Mb/s na częstotliwości 5 GHz) dzięki technologii 3×3 MU-MIMO.
- Połącz ponad 100 urządzeń - Deco obsługuje ruch nawet z najbardziej obciążonych sieci, zapewniając połączenia wolne od opóźnień dla ponad 100 urządzeń.
- Większy, płynny zasięg - dzięki zaawansowanej technologii Deco Mesh ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 425 zł |
Router TP-LINK Deco S7 (2 szt.)Oglądaj swoje ulubione seriale w rozdzielczości 4K dzięki łącznej prędkości sieci bezprzewodowej osiągającej do 190... ще0 Mb/s (600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz) i technologii MU-MIMO 3×3. System Deco poradzi sobie z ruchem nawet w najbardziej zatłoczonej sieci, zapewniając połączenia bez opóźnień dla ponad 100 urządzeń. Dzięki zaawansowanej technologii Deco Mesh jednostki systemu pracują razem, aby tworzyć jednolitą sieć. Twoje urządzenia automatycznie połączą się z Deco oferującym najlepszy sygnał, gdy Ty będziesz poruszać się po swoim domu. 3 Gigabitowe porty Ethernet WAN/LAN zapewniają szybki i stabilny dostęp do internetu. Ograniczaj czas spędzany online i blokuj nieodpowiednie strony internetowe na podstawie stworzonych przez Ciebie profili dla każdego członka rodziny. System Deco może działać jako router lub punkty dostępowe. Aplikacja Deco poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces konfiguracji. Electro.plПоскаржитись | 425 zł |
Router TP-LINK Deco S7 (2 szt.)Oglądaj swoje ulubione seriale w rozdzielczości 4K dzięki łącznej prędkości sieci bezprzewodowej osiągającej do 190... ще0 Mb/s (600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz) i technologii MU-MIMO 3×3. System Deco poradzi sobie z ruchem nawet w najbardziej zatłoczonej sieci, zapewniając połączenia bez opóźnień dla ponad 100 urządzeń. Dzięki zaawansowanej technologii Deco Mesh jednostki systemu pracują razem, aby tworzyć jednolitą sieć. Twoje urządzenia automatycznie połączą się z Deco oferującym najlepszy sygnał, gdy Ty będziesz poruszać się po swoim domu. 3 Gigabitowe porty Ethernet WAN/LAN zapewniają szybki i stabilny dostęp do internetu. Ograniczaj czas spędzany online i blokuj nieodpowiednie strony internetowe na podstawie stworzonych przez Ciebie profili dla każdego członka rodziny. System Deco może działać jako router lub punkty dostępowe. Aplikacja Deco poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces konfiguracji... Avans.plПоскаржитись | 425 zł |
TP-LINK System WiFi Deco S7(2-pak) AC1900 123822System Wi-Fi typu mesh dla całego domu AC1900
- Większy, płynny zasięg - dzięki zaawansowanej technologii Deco Mesh ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 425 zł |
Router TP-LINK Deco S7 (2 szt.) DECO S7(2-PACK)Oglądaj swoje ulubione seriale w rozdzielczości 4K dzięki łącznej prędkości sieci bezprzewodowej osiągającej do 190... ще0 Mb/s (600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz) i technologii MU-MIMO 3×3. System Deco poradzi sobie z ruchem nawet w najbardziej zatłoczonej sieci, zapewniając połączenia bez opóźnień dla ponad 100 urządzeń. Dzięki zaawansowanej technologii Deco Mesh jednostki systemu pracują razem, aby tworzyć jednolitą sieć. Twoje urządzenia automatycznie połączą się z Deco oferującym najlepszy sygnał, gdy Ty będziesz poruszać się po swoim domu. 3 Gigabitowe porty Ethernet WAN/LAN zapewniają szybki i stabilny dostęp do internetu. Ograniczaj czas spędzany online i blokuj nieodpowiednie strony internetowe na podstawie stworzonych przez Ciebie profili dla każdego członka rodziny. System Deco może działać jako router lub punkty dostępowe. Aplikacja Deco poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces konfiguracji... Mediaexpert.plПоскаржитись | 429 zł |
TP-LINK Deco S7 2szt. BiałyAnteny:antena wewnętrzna;Częs OleOle.plПоскаржитись | 425 zł |
TP-LINK Deco S7 2szt. BiałyAnteny:antena wewnętrzna;Częs RTV Euro AGDПоскаржитись | 429 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi TP-Link Deco S7 (2-pack), AC WiFi Mesh system (De | 441 zł |
System WiFi Deco S7(2-pak) AC1900 | 429 zł |
Tp-link Deco S7 Wireless Access Point 2 Units Przezroczysty Deco S7(2-packTP-Link DECO S7 (2-Pack).Kolor produktu:Biały, Typ anteny:Wewnętrz tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 560 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! tp-link System WiFi Deco S7(2-pak) AC1900 - PACZKOMAT, | 422 zł |
TP-LINK DECO S7 Domowy system Wi-Fi Mesh AC1900 2-PACK 600/1300Mb/s | 466 zł |
TP-Link Deco S7 (2-pack) | 464 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!