Ціни на wi-fi адаптер TP-LINK Deco S7 (1-pack)
Фото 8 | від 217 до 273 zł Тип пристрою: MESH система; У комплекті: 1 тип пристрою; WAN-порт: Ethernet (RJ45); Wi-Fi; Стандарти Wi-Fi: Wi-Fi 3 (802.11g); Wi-Fi 4 (802.11n); Wi-Fi 5 (802.11ac); 2.4 ГГц; 5 ГГц; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 600; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 1300; Інтерфейси (для адаптерів): WAN: LAN: Кількість LAN портів: 3 порти в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NowyTP-Link Deco S7 Router WiFi Mesh AC1900Mbps router i repeater kontrolaPrędkość Wi-Fi 1900 Mb/s: ciesz się oglądaniem ulubionych serii 4K z połączonymi prędkościami do 1900 Mb/s (600 Mb/... щеs na 2,4 GHz i 1300 Mb/s na 5 GHz) dzięki technologii 3×3 MU-MIMO.
Połącz ponad 100 urządzeń: Deco zarządza ruchem nawet z najbardziej ruchliwych sieci, zapewniając bezproblemowe połączenia dla ponad 100 urządzeń.
Bezszwowe ulepszone pokrycie: dzięki zaawansowanej technologii Deco Mesh jednostki współpracują ze sobą, tworząc ujednoliconą sieć o jednej nazwie sieci. Urządzenia automatycznie przełączają się z jednego Deco do drugiego, gdy poruszasz się po domu, aby uzyskać maksymalną możliwą prędkość.
Full Gigabit Ethernet: 3 porty Gigabit WAN/Ethernet LAN zapewniają solidny szybki dostęp do Internetu
Solidna kontrola rodzicielska - ogranicz czas online i blokuj nieodpowiednie strony internetowe na podstawie unikalnych profili, które tworzysz dla każdego członka rodziny.
Dwa tryby w jednym: działa jako router lub punkt dostępu dla elastycznej sieci domowej
Łatwa instalacja: instalacja jest łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki aplikacji Deco, która przeprowadzi Cię przez każdy krok. Amazon.plПоскаржитись | 217 zł |
TP-LINK System WiFi Deco S7(1-pak) AC1900 KMTPLRXWX000038Domowy system Wi-Fi Mesh, AC1900
- Szybka sieć Wi-Fi - Oglądaj swoje ulubione seriale w rozdzielczości 4K, dzi... щеęki łącznej prędkości sieci bezprzewodowej osiągającej do 1900 Mb/s (600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz ) i technologii MU-MIMO 3×3.
- Podłącz ponad 100 urządzeń - System Deco poradzi sobie z ruchem nawet w najbardziej zatłoczonej sieci, zapewniając połączenia bez opóźnień dla ponad 100 urządzeń.
- Wzmocniony sygnał Wi-Fi - Dzięki zaawansowanej ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 217 zł |
Router TP-LINK Deco S7Oglądaj swoje ulubione seriale w rozdzielczości 4K dzięki łącznej prędkości sieci bezprzewodowej osiągającej do 190... ще0 Mb/s (600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz) i technologii MU-MIMO 3×3. System Deco poradzi sobie z ruchem nawet w najbardziej zatłoczonej sieci, zapewniając połączenia bez opóźnień dla ponad 100 urządzeń. Dzięki zaawansowanej technologii Deco Mesh jednostki systemu pracują razem, aby tworzyć jednolitą sieć. Twoje urządzenia automatycznie połączą się z Deco oferującym najlepszy sygnał, gdy Ty będziesz poruszać się po swoim domu. 3 Gigabitowe porty Ethernet WAN/LAN zapewniają szybki i stabilny dostęp do internetu. Ograniczaj czas spędzany online i blokuj nieodpowiednie strony internetowe na podstawie stworzonych przez Ciebie profili dla każdego członka rodziny. System Deco może działać jako router lub punkty dostępowe. Aplikacja Deco poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces konfiguracji. Electro.plПоскаржитись | 219 zł |
Router TP-LINK Deco S7Oglądaj swoje ulubione seriale w rozdzielczości 4K dzięki łącznej prędkości sieci bezprzewodowej osiągającej do 190... ще0 Mb/s (600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz) i technologii MU-MIMO 3×3. System Deco poradzi sobie z ruchem nawet w najbardziej zatłoczonej sieci, zapewniając połączenia bez opóźnień dla ponad 100 urządzeń. Dzięki zaawansowanej technologii Deco Mesh jednostki systemu pracują razem, aby tworzyć jednolitą sieć. Twoje urządzenia automatycznie połączą się z Deco oferującym najlepszy sygnał, gdy Ty będziesz poruszać się po swoim domu. 3 Gigabitowe porty Ethernet WAN/LAN zapewniają szybki i stabilny dostęp do internetu. Ograniczaj czas spędzany online i blokuj nieodpowiednie strony internetowe na podstawie stworzonych przez Ciebie profili dla każdego członka rodziny. System Deco może działać jako router lub punkty dostępowe. Aplikacja Deco poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces konfiguracji... Avans.plПоскаржитись | 219 zł |
TP-LINK System WiFi Deco S7(1-pak) AC1900 123821Domowy system Wi-Fi Mesh, AC1900
- Wzmocniony sygnał Wi-Fi - Dzięki zaawansowanej ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 217 zł |
Router TP-LINK Deco S7 DECO S7(1-PACK)Oglądaj swoje ulubione seriale w rozdzielczości 4K dzięki łącznej prędkości sieci bezprzewodowej osiągającej do 190... ще0 Mb/s (600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz) i technologii MU-MIMO 3×3. System Deco poradzi sobie z ruchem nawet w najbardziej zatłoczonej sieci, zapewniając połączenia bez opóźnień dla ponad 100 urządzeń. Dzięki zaawansowanej technologii Deco Mesh jednostki systemu pracują razem, aby tworzyć jednolitą sieć. Twoje urządzenia automatycznie połączą się z Deco oferującym najlepszy sygnał, gdy Ty będziesz poruszać się po swoim domu. 3 Gigabitowe porty Ethernet WAN/LAN zapewniają szybki i stabilny dostęp do internetu. Ograniczaj czas spędzany online i blokuj nieodpowiednie strony internetowe na podstawie stworzonych przez Ciebie profili dla każdego członka rodziny. System Deco może działać jako router lub punkty dostępowe. Aplikacja Deco poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces konfiguracji... Mediaexpert.plПоскаржитись | 229 zł |
TP-LINK Deco S7 1szt. BiałyAnteny:antena wewnętrzna;Częs OleOle.plПоскаржитись | 219 zł |
TP-LINK Deco S7 (1 pak)Anteny:antena wewnętrzna;Częs RTV Euro AGDПоскаржитись | 229 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi TP-Link Deco S7 (1-pack), AC WiFi Mesh system (De | 262 zł |
System WiFi Deco S7(1-pak) AC1900 | 232 zł |
TP-Link Deco S7(1-pack) | 273 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!