Ціни на wi-fi адаптер TP-LINK Archer AX72
Відео 12Фото 4 | від 439 до 675 zł Високопродуктивний багатофункціональний бездротовий побутовий маршрутизатор (роутер) AX5400 передтопового класу, що підтримує мережі Wi-Fi 6 і багатопоточну передачу даних за технологією MU-MIMO 4х4. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, орієнтований використання у міської квартирі, невеликому будинку чи малому офісі. Як і інші високошвидкісні маршрутизатори TP-Link 2020 року, ця модель може одночасно функціонувати у двох діапазонах Wi-Fi (один приймач 2,4 ГГц пропускає до 574 Мбіт/с, другий працюють у діапазоні 5 ГГц з 4х4 MU-MIMO та його теоретична пропускна спроможність 4804 Мбіт/с). Потужна апаратна платформа забезпечує стійке підключення до 128 бездротових пристроїв. Реальної пропускної спроможності роутера TP-LINK Archer AX72 достатньо для будь-яких...типових побутових завдань, включаючи перегляд/стрімінг відеопотоків надвисокого UltraHD/4K/8К-роздільна здатність, геймінг з низькими затримками, комфортний серфінг, робота з мультимедійними файлами в хмарі або в локальному NAS-х . Для швидкісного підключення до мережі провайдера передбачений WAN-порт Gigabit Ethernet (до 1 Гбіт/с), а 4 порти GbE LAN допоможуть створити швидкодіючу локальну мережу. 6 підсилюючих зовнішніх антен, пристойна потужність передавача та технологія Beamforming дозволяють пристрою створювати значну площу впевненого Wi-Fi-покриття. в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP-LINK Router Archer AX72 AX5400 4LAN 1WAN 1US KMTPLRXWX000016AX5400 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router
- Gigabitowe prędkości Wi-Fi dla streamingu w jakości 8K Prędkości doch... щеodzące do 5400 Mb/s w dwóch pasmach zapewniają płynną transmisję i szybsze prędkości pobierania.
- Technologia Wi-Fi 6 Konstrukcja urządzenia uwzględnia w przypadku pasma 5 GHz takie mechanizmy jak 4T4R i HT160, które umożliwiają dostęp do ultraszybkich połączeń o prędkości 4,8 Gb/s.
- Połączenia dla ponad 100 urządzeń Technologie MU-MIMO i OFDMA redukują przestoje w ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 501 zł |
Router TP-LINK Archer AX72Dwupasmowy, gigabitowy router Wi‑Fi 6 AX5400. Niesamowicie duże prędkości pasma 2,4 GHz zapewniają idealne wsparcie... щеdla transmisji strumieniowej, gier online oraz szybkiego pobierania. To wciąż zbyt mało? Połącz się z pasmem 5 GHz i przesyłaj strumieniowo bez opóźnień nawet kilka filmów w jakości 8K jednocześnie. Nowoczesny, 64-bitowy procesor nowej generacji Qualcomm jest sercem routera Archer AX72. Szybki procesor będący sercem routera gwarantuje szybkie przetwarzanie danych oraz stabilną pracę urządzenia pod dużym obciążeniem. Pakiet zabezpieczeń HomeShield zapewnia ochronę wszystkich połączonych klientów przed atakami DDoS, złośliwymi witrynami oraz włamaniami na porty, zapewniając bezpieczne środowisko sieciowe dla gromadzonych danych i zasobów prywatnych. Chcesz utworzyć płynną sieć Wi-Fi, dostępną na całej powierzchni domu? Archer AX72 obsługuje technologię OneMesh, która zapobiega utratom połączenia z siecią i opóźnieniami w transmisji podczas przemieszczania się po domu. Niezależnie od tego, czy korzystasz z intuicyjnej aplikacji Tether, czy z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera Archer AX73 trwa zaledwie kilka minut. Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swojej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS lub Android. Electro.plПоскаржитись | 449 zł |
TP-Link Archer AX72 NET-WLRD-TPL-295Archer AX72 - Dwupasmowy, gigabitowy router Wi‑Fi 6 AX5400 Gigabitowe prędkości Wi-Fi dla streamingu w jakości 8K –... щеPrędkości dochodzące do 5400 Mb/s w dwóch pasmach zapewniają płynną transmisję i szybsze prędkości pobierania.† Technologia Wi-Fi 6 – Konstrukcja urządzenia uwzględnia w przypadku pasma 5 GHz takie mechanizmy jak 4T4R i HT160, które umożliwiają dostęp do ultraszybkich połączeń o prędkości 4,8 Gb/s. Połączenia dla ponad 100 urządzeń – Technologie MU-MIMO i OFDMA redukują przestoje w transmisji do minimum i zwiększają średnią przepustowość nawet czterokrotnie.‡ Komputronik.plПоскаржитись | 489 zł |
TP-LINK Router Archer AX72 AX5400 4LAN 1WAN 1US 70886AX5400 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router
- Połączenia dla ponad 100 urządzeń Technologie MU-MIMO i OFDMA redukują przestoje w ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 501 zł |
Router Archer AX72 AX5400 4LAN 1WAN 1US | 572 zł |
Router TP-LINK Archer AX72Dwupasmowy, gigabitowy router Wi‑Fi 6 AX5400. Niesamowicie duże prędkości pasma 2,4 GHz zapewniają idealne wsparcie... щеdla transmisji strumieniowej, gier online oraz szybkiego pobierania. To wciąż zbyt mało? Połącz się z pasmem 5 GHz i przesyłaj strumieniowo bez opóźnień nawet kilka filmów w jakości 8K jednocześnie. Nowoczesny, 64-bitowy procesor nowej generacji Qualcomm jest sercem routera Archer AX72. Szybki procesor będący sercem routera gwarantuje szybkie przetwarzanie danych oraz stabilną pracę urządzenia pod dużym obciążeniem. Pakiet zabezpieczeń HomeShield zapewnia ochronę wszystkich połączonych klientów przed atakami DDoS, złośliwymi witrynami oraz włamaniami na porty, zapewniając bezpieczne środowisko sieciowe dla gromadzonych danych i zasobów prywatnych. Chcesz utworzyć płynną sieć Wi-Fi, dostępną na całej powierzchni domu? Archer AX72 obsługuje technologię OneMesh, która zapobiega utratom połączenia z siecią i opóźnieniami w transmisji podczas przemieszczania się po domu. Niezależnie od tego, czy korzystasz z intuicyjnej aplikacji Tether, czy z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera Archer AX73 trwa zaledwie kilka minut. Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swojej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS lub Android.... Avans.plПоскаржитись | 449 zł |
TP-LINK Router TP-LINK Archer AX72Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)Dopuszczaln Akces-markt.plПоскаржитись | 593 zł |
TP-LINK Router Archer AX72 AX5400 4LAN 1WAN 1US 70886AX5400 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router
- Połączenia dla ponad 100 urządzeń Technologie MU-MIMO i OFDMA redukują przestoje w ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 501 zł |
Router TP-LINK Archer AX72Dwupasmowy, gigabitowy router Wi‑Fi 6 AX5400. Niesamowicie duże prędkości pasma 2,4 GHz zapewniają idealne wsparcie... щеdla transmisji strumieniowej, gier online oraz szybkiego pobierania. To wciąż zbyt mało? Połącz się z pasmem 5 GHz i przesyłaj strumieniowo bez opóźnień nawet kilka filmów w jakości 8K jednocześnie. Nowoczesny, 64-bitowy procesor nowej generacji Qualcomm jest sercem routera Archer AX72. Szybki procesor będący sercem routera gwarantuje szybkie przetwarzanie danych oraz stabilną pracę urządzenia pod dużym obciążeniem. Pakiet zabezpieczeń HomeShield zapewnia ochronę wszystkich połączonych klientów przed atakami DDoS, złośliwymi witrynami oraz włamaniami na porty, zapewniając bezpieczne środowisko sieciowe dla gromadzonych danych i zasobów prywatnych. Chcesz utworzyć płynną sieć Wi-Fi, dostępną na całej powierzchni domu? Archer AX72 obsługuje technologię OneMesh, która zapobiega utratom połączenia z siecią i opóźnieniami w transmisji podczas przemieszczania się po domu. Niezależnie od tego, czy korzystasz z intuicyjnej aplikacji Tether, czy z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera Archer AX73 trwa zaledwie kilka minut. Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swojej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS lub Android.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 449 zł |
Router TP-Link Archer AX72 | 439 zł |
TP-LINK Archer AX72 AX5400 CzarnyAnteny:antena zewnętrzna;Częs OleOle.plПоскаржитись | 449 zł |
Router Tp-Link Archer Ax72Procesor wbudowany: Tak Taktowanie procesora: 1000 Mhz Liczba rdzeni procesora: 2 Typ produktu: Przenośny router Wb... щеudowany wyłącznik: Tak Kolor produktu: Cza... EmpikПоскаржитись | 471 zł |
TP-LINK Archer AX72 AX5400 CzarnyAnteny:antena zewnętrzna;Częs RTV Euro AGDПоскаржитись | 449 zł |
Router TP-Link Archer AX72 (Archer AX72) Czarny | 542 zł |
TP-Link Archer AX72 | 568 zł |
TP-Link Router WiFi 6 AX5400 Archer AX72 | 589 zł |
Tp-link Archer Ax72 Router CzarnyDane techniczne:Połą tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 662 zł |
Router TP-LINK Archer AX72Specyfikacja Taktowanie procesora 1000 Mhz Liczba rdzeni procesora 2 Procesor wbudowany Tak... щеKolor produktu Czarny Typ produktu Przenośny router Wbudowany wyłącznik Tak Rodzaj zasilania DC Szerokość produktu 272,5 mm Wysokość produktu 49,2 mm Głębokość produktu 147,2 mm Filtrowanie Tak Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) Tak Filtrowanie adresów MAC Tak Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA-Enterprise Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA2-Enterprise Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA3 Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA2 Filtrowanie adresów IP Tak Lista kontrolna dostępu (ACL) Tak Kontrola rodzicielska Tak Obsługa DMZ Tak Firewall Tak zapobieganie atakom DoS Tak Zarządzanie przez stronę www Tak Przycisk reset Tak MIMO Tak Technologia Inteligent mesh Tak Przycisk WPS Tak Obsługa jakość serwisu (QoS) Tak Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C Zakres temperatur (przechowywanie ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 555 zł |
Router TP-LINK Archer AX72 | 675 zł |
TP-LINK Archer AX72 | 564 zł |
ще 1 пропозиція
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!