Ціни на wi-fi адаптер TP-LINK Archer AX23
Відео 17Фото 12 | від 215 до 354 zł Продуктивний бездротовий побутовий маршрутизатор (роутерів) стандарту Wi-Fi 6 з нативною підтримкою безшовних Mesh-мереж TP-LINK OneMesh і поліпшеним протоколом безпеки WPA3. Належить до продуктів 2021 року, являє собою швидкодіючий дводіапазонний домашній Wi-Fi-роутер класу АХ1800. Крім міських квартир, Може використовуватися в невеликих приватних будинках і малих офісах. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для побудови швидкісних бездротових і кабельних мереж з низьким затримками і переконливо високою швидкістю передачі даних. Для створення вхідного підключення до мережі провайдера роутер TP-LINK Archer AX23 обладнаний WAN-портом Gigabit Ethernet (до 1 Гбіт/с). Чотири LAN-порти цього ж стандарту дають можливість з'єднувати в одній локальній мережі до 4-...х Ethernet-пристроїв (ПК, Smart TV, мультимедійний плеєр, NAS і т.п.). Основою роутера є продуктивний двоядерний процесор Qualcomm, що дозволяє швидко обмінюватися даними з великою кількістю підключених клієнтських пристроїв при мінімальних затримках. Підтримується прогресивна технологія OFDMA, модуляцію 1024-QAM і функція Beamforming, яка направляє сигнал до конкретних клієнтських пристроїв. Заявлена теоретична пропускна здатність до 574 Мбіт/с в 2,4 ГГц діапазоні і до 1201 Мбіт/с на частоті 5 ГГц. в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP LINK Router TP-LINK Archer AX23 Wi-Fi 6 AX1800 CzarnyChcesz utworzyć płynną sieć Wi-Fi, dostępną na całej powierzchni domu? Archer Ax23 obsługuje technologię OneMesh, k... щеtóra zapobiega utratom połączenia z siecią i opóźnieniami w transmisji podczas przemieszczania się po domu.Korzyści: 1,8 Gb/s, prędkości nowej generacji – Prędkości dochodzące do 1,8 Gb/s w dwóch pasmach zapewniają płynną transmisję strumieniową w jakości 4K oraz szybkie pobieranie. Podłącz tyle urządzeń, ile chcesz – Technologia Ofdma umożliwia podłączenie do sieci bezprzewodowej większej liczby urządzeń i widocznie zmniejsza opóźnienia w transmisji. Większy zasięg – Usprawnienie algorytmu oraz połączenie technologii transmisji kierunkowej i mocnych anten pozwala na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej, dostępnej na powierzchni całego domu. Platforma nowej generacji – Bardzo wydajny procesor Qualcomm zapewnia dużą szybkość i stabilność sieci Wi-Fi, nie zużywając przy tym dużej ilości energii. Kontrola rodzicielska – Zyskaj dostęp do najbardziej kompleksowej i jednocześnie bezpłatnej usługi kontroli rodzicielskiej i korzystaj z takich udogonień jak blokowanie adresów Url, zarządzanie profilami, zawieszanie połączenia z Internetem i wielu innych. Obsługa większości metod uwierzytelniani MediaMarkt.plПоскаржитись | 219 zł |
TP-Link Archer AX23 NET-WLRD-TPL-297TP-Link Archer AX23 - Dwupasmowy router Wi-Fi 6 AX1800 1,8 Gb/s, prędkości nowej generacji – Prędkości dochodzące d... щеo 1,8 Gb/s w dwóch pasmach zapewniają płynną transmisję strumieniową w jakości 4K oraz szybkie pobieranie. Podłącz tyle urządzeń, ile chcesz – Technologia OFDMA umożliwia podłączenie do sieci bezprzewodowej większej liczby urządzeń i widocznie zmniejsza opóźnienia w transmisji. Większy zasięg –Usprawnienie algorytmu oraz połączenie technologii transmisji kierunkowej i mocnych anten pozwala na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej, dostępnej na powierzchni całego domu. Platforma nowej generacji – Bardzo wydajny procesor Qualcomm zapewnia dużą szybkość i stabilność sieci Wi-Fi, nie zużywając przy tym dużej ilości energii. Kontrola rodzicielska – Zyskaj dostęp do najbardziej kompleksowej i jednocześnie bezpłatnej usługi kontroli rodzicielskiej i korzystaj z takich udogonień jak blokowanie adresów URL, zarządzanie profilami, zawieszanie połączenia z Internetem i wielu innych. Obsługa większości metod uwierzytelniani Komputronik.plПоскаржитись | 219 zł |
Router TP-LINK Archer AX23Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swoich poprzedników, zapewniając większe prędkości, mniejsze opóźnieni... щеa i wyższą wydajność. Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości, aby połączyć z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w domu. Electro.plПоскаржитись | 219 zł |
Router TP-LINK Archer AX23Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swoich poprzedników, zapewniając większe prędkości, mniejsze opóźnieni... щеa i wyższą wydajność. Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości, aby połączyć z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w domu.... Avans.plПоскаржитись | 219 zł |
TP-LINK Router TP-LINK Archer AX234G: TakCertyfikaty: FCC, CE, RoHSCzęstotliwo Akces-markt.plПоскаржитись | 254 zł |
Router Archer AX23 WiFi 6 AX1800 4LAN | 286 zł |
Router TP-LINK Archer AX23Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swoich poprzedników, zapewniając większe prędkości, mniejsze opóźnieni... щеa i wyższą wydajność. Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości, aby połączyć z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w domu.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 219 zł |
Router TP-Link Archer AX23 | 215 zł |
TP-LINK Archer AX23 AX1800 CzarnyAnteny:antena zewnętrzna;Częs OleOle.plПоскаржитись | 219 zł |
Router TP-LINK Archer AX23 SBTPRUBZ6080, 802.11 ax>Z Wi-Fi 6 wszystko jest lepsze Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swoich poprzedników, zapewniając więks... щеze prędkości, mniejsze opóźnienia i wyższą... EmpikПоскаржитись | 231 zł |
TP-LINK Archer AX23 AX1800Anteny:antena zewnętrzna;Częs RTV Euro AGDПоскаржитись | 219 zł |
Router TP-LINK Archer AX23 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 304 zł |
Router TP-Link Archer AX23 (Archer AX23) Czarny | 243 zł |
TP-Link Archer AX23 | 301 zł |
Router TP-LINK Archer AX23 | 354 zł |
Router TP-LINK Archer AX23Router TP-Link Archer AX23 Z Wi-Fi 6 wszystko jest lepsze Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swoich poprz... щеedników, zapewniając większe prędkości, mniejsze opóźnienia i wyższą wydajność. Z routerem TP-Link Archer AX23 już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości, aby połączyć z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w domu. Przesył filmu w jakości HD może trwać zaledwie 10 sekund. Modulacja 1024-QAM standardu Wi-Fi 6 poprawia wydajność kodowania aż o 25%, natomiast dłuższy symbol zwiększa prędkość przesyłania danych nawet o 11%. Efekt jest imponujący: korzystając z większej liczby urządzeń, masz jednocześnie do dyspozycji większą przepustowość. Podłącz więcej i ciesz się szybkością Granie w gry, przesyłanie strumieniowe wideo i transmitowanie na żywo w tym samym czasie to już nie problem. Router TP-Link Archer AX23 posiada technologię OFDMA, która dzieli pojedyncze widmo na wiele jednostek i zapewnia różnym urządzeniom możliwość korzystania z jednego strumienia transmisji — podnosząc wydajność sieci i redukując opóźnienia. TP-Link OneMesh™ - Elastyczność tworzenia sieci domowej Chcesz utworzyć płynną sieć Wi-Fi, dostępną na całej powierzchni domu? Router TP-Link Archer AX23 obsługuje technologię OneMesh, która zapobiega utratom połączenia z siecią i opóźnieniami w transmisji podczas przemieszczania się po domu. Łatwa konfiguracja i zarządzanie Niezależnie od tego, czy korzystasz z intuicyjnej aplikacji Tether, czy też z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera TP-Link Archer AX23 trwa zaledwie kilka minut. Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swojej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS lub Android. Blokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online, aby cała rodzina mogła czuć się w sieci bezpiecznie. Jeśli nowe urządzenie nawiąże połączenie z siecią, od razu otrzymasz powiadomienie na swój telefon. Dzięki temu możesz szybko zablokować wszystkie podejrzane urządzenia. To proste i niesamowicie wygodne! Vobis.plПоскаржитись | 218 zł |
Tp-link Ax1800 Wifi 6 Router Czarny ARCHERAX23Cechy:Wifi 6 aktualizuje wszystko:Najnow tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 262 zł |
Router TP-LINK Archer AX23Specyfikacja Taktowanie procesora 1500 Mhz Liczba rdzeni procesora 2 Procesor wbudowany Tak... щеCertyfikaty FCC, CE, RoHS Kolor produktu Czarny Typ produktu Router biurkowy Rodzaj zasilania DC Prąd wyjściowy 1 A Napięcie operacyjne 12 V Głębokość produktu 135 mm Szerokość produktu 260,2 mm Wysokość produktu 41,6 mm Szyfrowanie / bezpieczeństwo 128-bit WEP Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA Szyfrowanie / bezpieczeństwo WMM Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA2 Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA-PSK Szyfrowanie / bezpieczeństwo 64-bit WEP Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA2-PSK Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) Tak Obsługa DMZ Tak Dostęp dla gości Tak Filtrowanie URL Tak Raport zdarzeń systemowych Tak Lista kontrolna dostępu (ACL) Tak Filtrowanie adresów IP Tak Funkcjonalność NAT Port Forwarding, Port Triggering, UPnP, DMZ Zarządzanie przez stronę www Tak Przycisk reset Tak Statystyka bezprzewodowa Tak Kreator instalacji internetowej Tak Przycisk WPS Tak Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C Zakres wilgotności względnej 10 - 90% Standardy komunikacyjne IEEE 802.11a Standardy komunikacyjne IEEE 802.11ac Standardy komunikacyjne IEEE 802.11g Standardy komunikacyjne IEEE 802.11ax Standardy komunikacyjne IEEE 802.11b Standardy komunikacyjne IEEE 802.11n Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s Dynamiczny DNS (DDNS) Tak Trasa statyczna Tak Podpora kontroli przepływu Tak Pełny dupleks Tak Przekierowanie portów Tak Przewodowa sieć LAN Tak Typ interfejsu Ethernet LAN Gigabit Ethernet Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Education x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Education Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 280 zł |
ROUTER TP-LINK ARCHER AX23 | 303 zł |
Router TP-LINK Archer AX23 | 335 zł |
ще 7 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!