Ціни на wi-fi адаптер TP-LINK Archer AX12
Фото 4 | від 174 до 247 zł Бездротовий маршрутизатор впевненого середнього рангу для багатокімнатної квартири або відносно невеликого будинку заміського формату. Модель отримала підтримку роботи в двох частотних діапазонах: 2.4 ГГц з максимальною пропускною здатністю 300 Мбіт/с і 5 ГГц зі швидкістю обміну даними до 1201 Мбіт/с. Підключення роутера до Всесвітньої мережі здійснюється через WAN-порт Gigabit Ethernet, а також TP-LINK Archer AX12 обладнали трьома гігабітними LAN-роз'ємами для розгортання проводової локальної мережі. У пристрої передбачили чотири зовнішні антени та технологію «спрямованого променя» Beamforming, що дозволяє сконцентрувати сигнал від роутера чітко у бік клієнтських гаджетів. Разом з тим активи моделі можна записати технологію багатопоточної передачі даних MU-MIMO, забезпечення роботи вс...іх актуальних протоколів безпеки (включаючи WPA 3) і стійке шифрування трафіку. Для налаштування маршрутизатора може використовуватися веб-інтерфейс або мобільний додаток TP-Link Tether. в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP-Link AX1500 Gigabit Wi-FI 6 RouterAX1500 Gigabit Wi-FI 6 Router Archer | 189 zł |
Router TP-LINK Archer AX12 (4895252500875)[html]Wi-Fi 6 sprawia, że wszystko jest lepsze Zaawansowana technologia Wi-Fi zapewnia większe prędkości, mniejsz... щеe opóźnienia i większą pojemność, umożliwiając większą liczbę jednoczesnych połączeń w sieci domowej. Gigabitowy szerokopasmowy dostęp do Internetu Wszystkie porty Gigabit Ethernet umożliwiają pełne wykorzystanie łączy szerokopasmowyc Rozetka.plПоскаржитись | 174 zł |
TP-Link Archer AX12 V1 - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop - Wireless ro | 227 zł |
TP-LINK Router Archer AX12 AX1500 3LAN 1WAN KMTPLRXWX000031Archer AX12 Router Wi-Fi 6, AX1500
- Technologia Wi-Fi 6: Archer AX12 korzysta z najnowszej technologii łącznoś... щеci bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać większe prędkości i lepszą wydajność oraz zmniejszyć przestoje do minimum.
- Prędkość nowej generacji: Dwupasmowy router Archer AX12 oferuje zawrotne prędkości, osiągające nawet 1,5 Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz)
- Podłącz więcej urządzeń: Technologie OFDMA i MU-MIMO umożliwiają podłączenie do ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 195 zł |
TP-Link Archer AX12 NET-WLRD-TPL-327TP-Link Archer AX12 - Router Wi-Fi 6, AX1500 Technologia Wi-Fi 6: Archer AX12 korzysta z najnowszej technologii łąc... щеzności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać większe prędkości i lepszą wydajność oraz zmniejszyć przestoje do minimum. Prędkość nowej generacji: Dwupasmowy router Archer AX12 oferuje zawrotne prędkości, osiągające nawet 1,5 Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz) Podłącz więcej urządzeń: Technologie OFDMA i MU-MIMO umożliwiają podłączenie do sieci bezprzewodowej większej liczby urządzeń i widocznie zmniejszają opóźnienia w transmisji. Niezawodny zasięg- Osiągnij najmocniejszy i najbardziej niezawodny zasięg WiFi z Archerem AX12, który ma cztery anteny i używa technologii kształtowania wiązki (Beamforming). Dłuższa praca na baterii: Technologia Target Wake Time redukuje zużycie energii Twoich urządzeń i wydłuża ich czas pracy na baterii. Łatwa konfiguracja: Dzięki aplikacji Tether, konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut. Wsteczna kompatybilność: Archer AX12 wspiera wszystkie poprzednie standardy 802.11 i wszystkie urządzenia WiFi. Gigabitowy, szerokopasmowy dostęp do Internetu Gigabitowe porty Ethernet pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości, jakie oferuje szerokopasmowe łącze o prędkości dochodzącej do 1 Gb/s. Gdy podłączysz swój komputer, telewizor lub konsolę do gier do jednego z trzech gigabitowych portów LAN, zyskasz dostęp do szybkich i niezawodnych połączeń przewodowych. Zasięg Wi-Fi w całym domu Cztery anteny o wysokim zysku w połączeniu z technologią Beamforming zapewniają dostęp do niezawodnej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu oraz płynne i stabilne połączenia dla wszystkich użytkowników. WPA3 — wyższy poziom cyber bezpieczeństwa Wraz z najnowszym protokołem WPA3, Twoja sieć domowa zyskuje lepszą ochronę i niezakłócone działanie. Na jej straży stoi trudniejszy do złamania klucz szyfrowania haseł Wi-Fi oraz wzmocniona ochrona przed atakami „brute force". Kontrola rodzicielska Blokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online, aby cała rodzina mogła czuć się w sieci bezpiecznie. Łatwe aktualizacje oprogramowania Męczy Cię ciągłe pobieranie i wgrywanie nowych wersji oprogramowania? Aktualizacje OTA umożliwiają błyskawiczne uaktualnianie oprogramowania - wystarczy jedno kliknięcie w panelu zarządzania. Aby mieć pewność, że sieć jest nieustannie chroniona, a wszystkie funkcje aktualne, włącz harmonogram automatycznych aktualizacji. Komputronik.plПоскаржитись | 189 zł |
Router TP-LINK Archer AX12Archer AX12 korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać większe prędkości... щеi lepszą wydajność oraz zmniejszyć przestoje do minimum. Wi-Fi 6 to synonim dużych szybkości i imponującej wydajności. Korzystając z najnowszej technologii Wi-Fi szybko zapomnisz o zakłóceniach i opóźnieniach w transmisji, rozkoszując się dostępem do sieci przyszłości - szybszej i lepiej dostosowanej do twoich potrzeb niż kiedykolwiek wcześniej. Połącz się z gigabitową siecią Wi-Fi na swoim telefonie lub laptopie i pozwól porwać się zdumiewającym prędkościom, które zapewniają komfort porównywalny wyłącznie z możliwościami połączeń przewodowych. Electro.plПоскаржитись | 185 zł |
TP-LINK Router Archer AX12 AX1500 3LAN 1WAN 117023Archer AX12 Router Wi-Fi 6, AX1500
- Prędkość nowej generacji: Dwupasmowy router Archer AX12 oferuje zawrotne prędkości, osiągające nawet 1,5 Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz)
- Podłącz więcej urządzeń: Technologie OFDMA i MU-MIMO umożliwiają podłączenie do ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 195 zł |
Router TP-LINK Archer AX12Specyfikacja Wbudowany wyłącznik Tak Typ produktu Router biurkowy Kolor produktu Czarny Prąd... щеwyjściowy 1 A Napięcie operacyjne 12 V Rodzaj zasilania Prąd przemienny Wysokość produktu 32 mm Głębokość produktu 117 mm Szerokość produktu 215 mm Kontrola rodzicielska Tak Firewall Tak Obsługa DMZ Tak Filtrowanie URL Tak Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA2-Enterprise Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA3 Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA2-PSK Lista kontrolna dostępu (ACL) Tak Przycisk reset Tak Przycisk WPS Tak Technologia Inteligent mesh Nie Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 90% Zakres wilgotności względnej 10 - 90% Zakres temperatur (przechowywanie ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 232 zł |
Router TP-LINK Archer AX12Archer AX12 korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać większe prędkości... щеi lepszą wydajność oraz zmniejszyć przestoje do minimum. Wi-Fi 6 to synonim dużych szybkości i imponującej wydajności. Korzystając z najnowszej technologii Wi-Fi szybko zapomnisz o zakłóceniach i opóźnieniach w transmisji, rozkoszując się dostępem do sieci przyszłości - szybszej i lepiej dostosowanej do twoich potrzeb niż kiedykolwiek wcześniej. Połącz się z gigabitową siecią Wi-Fi na swoim telefonie lub laptopie i pozwól porwać się zdumiewającym prędkościom, które zapewniają komfort porównywalny wyłącznie z możliwościami połączeń przewodowych... Avans.plПоскаржитись | 185 zł |
TP-LINK Router TP-LINK Archer AX123G: Nie4G: NieCzęstotliwoś Akces-markt.plПоскаржитись | 206 zł |
TP-LINK Router Archer AX12 AX1500 3LAN 1WAN 117023Archer AX12 Router Wi-Fi 6, AX1500
- Prędkość nowej generacji: Dwupasmowy router Archer AX12 oferuje zawrotne prędkości, osiągające nawet 1,5 Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz)
- Podłącz więcej urządzeń: Technologie OFDMA i MU-MIMO umożliwiają podłączenie do ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 195 zł |
Router TP-LINK Archer AX12Archer AX12 korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać większe prędkości... щеi lepszą wydajność oraz zmniejszyć przestoje do minimum. Wi-Fi 6 to synonim dużych szybkości i imponującej wydajności. Korzystając z najnowszej technologii Wi-Fi szybko zapomnisz o zakłóceniach i opóźnieniach w transmisji, rozkoszując się dostępem do sieci przyszłości - szybszej i lepiej dostosowanej do twoich potrzeb niż kiedykolwiek wcześniej. Połącz się z gigabitową siecią Wi-Fi na swoim telefonie lub laptopie i pozwól porwać się zdumiewającym prędkościom, które zapewniają komfort porównywalny wyłącznie z możliwościami połączeń przewodowych... Mediaexpert.plПоскаржитись | 185 zł |
Router TP-Link Archer AX12 | 178 zł |
TP-LINK Archer AX12 AX1500 CzarnyAnteny:antena zewnętrzna;Częs OleOle.plПоскаржитись | 185 zł |
Router Tp-Link Archer Ax124895252500875NE EmpikПоскаржитись | 193 zł |
TP-LINK Archer AX12 AX1500 CzarnyAnteny:antena zewnętrzna;Częs RTV Euro AGDПоскаржитись | 185 zł |
TP-LINK Wi-Fi 6 Router Archer AX12 802.11ax, 300+1201 Mbit/s, 10/100/1000 | 247 zł |
Router TP-Link Archer AX12, AX1500 Wi-Fi 6 (Archer AX12) Czarny | 179 zł |
TP-Link Archer AX12 | 192 zł |
Router TP-LINK Archer AX12 | 217 zł |
ще 8 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!