Ціни на wi-fi адаптер TP-LINK Archer AX10
Відео 17Фото 12 | від 219 до 546 zł Тип пристрою: роутер; WAN-порт: Ethernet (RJ45); Стандарти Wi-Fi: Wi-Fi 3 (802.11g); Wi-Fi 4 (802.11n); Wi-Fi 5 (802.11ac); Wi-Fi 6 (802.11ax); 2.4 ГГц; 5 ГГц; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 300; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 1201; Інтерфейси (для адаптерів): WAN: Кількість WAN портів: 1 порт в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP-Link Archer AX10 Wi-Fi 6 Router - Wireless router Wi-Fi 6Router bezprzewodowy, prze??cznik 4-portowy, GigE, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Dwuzakresowy Proshop.plПоскаржитись | 274 zł |
TP-LINK Router Archer AX10 AX1500 4LAN KMTPLRXWX000003Wi-Fi 6 to synonim dużych szybkości i imponującej wydajności. Korzystając z najnowszej technologii Wi-Fi szybko w... щеymażesz ze swojej pamięci gorzkie wspomnienia o zakłóceniach i opóźnieniach w transmisji, rozkoszując się dostępem do sieci przyszłości - szybszej i lepiej dostosowanej do twoich potrzeb niż kiedykolwiek wcześniej.
- Technologia Wi-Fi 6 Archer AX10 korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać większe prędkości i lepszą ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 239 zł |
TP-Link Archer AX10 NET-WLRD-TPL-221TP-Link Archer AX10 - Router Wi-Fi 6, AX1500 Technologia Wi-Fi 6 - Archer AX10 korzysta z najnowszej technologii łą... щеczności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 Dwupasmowy router Archer AX10 oferuje zawrotne prędkości, osiągające nawet 1,5 Gb/s (1201 Mb/s dla 5 GHz oraz 300 Mb/s dla 2,4 GHz). Łączenie wielu urządzeń - technologie OFDMA i MU-MIMO umożliwiają łączenie większej liczby urządzeń. Trzyrdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz. Większy zasięg - połączenie czterech anten i technologii transmisji kierunkowej pozwala na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej. Porty gigabitowe — prędkości dochodzące do 1 Gb/s w dwóch pasmach zapewniają użytkownikowi dużą swobodę działania. Łatwa konfiguracja — z aplikacją Tether konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut. Kompatybilność z Alexa — Amazon Alexa zapewnia możliwość korzystania z poleceń głosowych do kontrolowania routera. Zaawansowana, rewolucyjna technologia Wi-Fi 6 Wi-Fi 6 to synonim dużych szybkości i imponującej wydajności. Korzystając z najnowszej technologii Wi-Fi szybko wymażesz ze swojej pamięci gorzkie wspomnienia o zakłóceniach i opóźnieniach w transmisji, rozkoszując się dostępem do sieci przyszłości - szybszej i lepiej dostosowanej do twoich potrzeb niż kiedykolwiek wcześniej. Prędkości przekraczające barierę gigabitową Zastosowanie najnowszej modulacji 1024-QAM w połączeniu z wyższym wskaźnikiem transmisji podnosi prędkości zapewniane urządzeniom z obsługą standardu Wi-Fi 6 do poziomu 1 Gb/s. Połącz się z gigabitową siecią Wi-Fi na swoim telefonie lub laptopie i pozwól porwać się zdumiewającym prędkościom, które zapewniają komfort porównywalny wyłącznie z możliwościami połączeń przewodowych. Łączenie wielu urządzeń Dodawaj do sieci kolejne urządzenia Wi-Fi bez odczuwalnych spadków jej wydajności. Technologia OFDMA umożliwia wielu urządzeniom jednoczesne korzystanie z tego samego pasma, pomagając sieci Wi-Fi w obsłudze większej liczby urządzeń niż pozwalają na to możliwości routera Wi-Fi 5 o takich samych prędkościach. Mniej opóźnień, lepsza zabawa Wi-Fi 6 charakteryzuje się efektywnością transmisji danych - przesyłanie pakietów z różnych źródeł na jednym paśmie nie stanowi problemu, a opóźnienia w transmisji nie są odczuwalne. Prowadź intensywne dyskusje z transmisją obrazu, graj w ulubione gry z wyraźną przewagą nad przeciwnikami i oglądaj filmy w wysokiej jakości. A wszystko to z różnych urządzeń i... w tym samym czasie. Responsywność na miarę twoich potrzeb Trzyrdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz zapewnia moc, która z łatwością udźwignie intensywną transmisję danych, dbając o to, by opóźnienia utrzymywały się na bardzo niskim poziomie. To, czego możesz się spodziewać to natychmiastowa reakcja na wszystkie twoje działania oraz znacznie lepsza jakość internetowych rozmów wideo. Zasięg Wi-Fi w całym domu Komputronik.plПоскаржитись | 239 zł |
Router TP-LINK Archer AX10Archer AX10 korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać większe prędkości... щеi lepszą wydajność oraz zmniejszyć przestoje do minimum. Wi-Fi 6 to synonim dużych szybkości i imponującej wydajności. Korzystając z najnowszej technologii Wi-Fi szybko zapomnisz o zakłóceniach i opóźnieniach w transmisji, rozkoszując się dostępem do sieci przyszłości - szybszej i lepiej dostosowanej do twoich potrzeb niż kiedykolwiek wcześniej. Połącz się z gigabitową siecią Wi-Fi na swoim telefonie lub laptopie i pozwól porwać się zdumiewającym prędkościom, które zapewniają komfort porównywalny wyłącznie z możliwościami połączeń przewodowych. Electro.plПоскаржитись | 219 zł |
TP-LINK Router Archer AX10 AX1500 4LAN 52187Wi-Fi 6 to synonim dużych szybkości i imponującej wydajności. Korzystając z najnowszej technologii Wi-Fi szybko w... щеymażesz ze swojej pamięci gorzkie wspomnienia o zakłóceniach i opóźnieniach w transmisji, rozkoszując się dostępem do sieci przyszłości - szybszej i lepiej dostosowanej do twoich potrzeb niż kiedykolwiek wcześniej.
- Technologia Wi-Fi 6 Archer AX10 korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać większe prędkości i lepszą ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 239 zł |
Router TP-LINK Archer AX10Archer AX10 korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać większe prędkości... щеi lepszą wydajność oraz zmniejszyć przestoje do minimum. Wi-Fi 6 to synonim dużych szybkości i imponującej wydajności. Korzystając z najnowszej technologii Wi-Fi szybko zapomnisz o zakłóceniach i opóźnieniach w transmisji, rozkoszując się dostępem do sieci przyszłości - szybszej i lepiej dostosowanej do twoich potrzeb niż kiedykolwiek wcześniej. Połącz się z gigabitową siecią Wi-Fi na swoim telefonie lub laptopie i pozwól porwać się zdumiewającym prędkościom, które zapewniają komfort porównywalny wyłącznie z możliwościami połączeń przewodowych... Avans.plПоскаржитись | 219 zł |
TP-LINK Router TP-LINK Archer AX10Certyfikaty: FCC, CE, RoHSCzęstotliwo Akces-markt.plПоскаржитись | 253 zł |
Router Archer AX10 AX1500 4LANDwupasmowy router bezprzewodowy przeznaczony do sieci xDSL oraz Wi-Fi. Posiada cztery porty LAN oraz jeden port WAN. ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 286 zł |
- Technologia Wi-Fi 6 Archer AX10 korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać większe prędkości i lepszą ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 239 zł |
Router TP-LINK Archer AX10Archer AX10 korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać większe prędkości... щеi lepszą wydajność oraz zmniejszyć przestoje do minimum. Wi-Fi 6 to synonim dużych szybkości i imponującej wydajności. Korzystając z najnowszej technologii Wi-Fi szybko zapomnisz o zakłóceniach i opóźnieniach w transmisji, rozkoszując się dostępem do sieci przyszłości - szybszej i lepiej dostosowanej do twoich potrzeb niż kiedykolwiek wcześniej. Połącz się z gigabitową siecią Wi-Fi na swoim telefonie lub laptopie i pozwól porwać się zdumiewającym prędkościom, które zapewniają komfort porównywalny wyłącznie z możliwościami połączeń przewodowych... Mediaexpert.plПоскаржитись | 219 zł |
TP-LINK Archer AX10 CzarnyAnteny:antena zewnętrzna;Częs OleOle.plПоскаржитись | 229 zł |
Router TP-LINK Archer AX10, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 1201 Mb/sWi-Fi 6 to synonim dużych szybkości i imponującej wydajności. Korzystając z najnowszej technologii Wi-Fi szybko wym... щеażesz ze swojej pamięci gorzkie wspomnieni... EmpikПоскаржитись | 236 zł |
TP-LINK Archer AX10 CzarnyAnteny:antena zewnętrzna;Częs RTV Euro AGDПоскаржитись | 229 zł |
Router TP-LINK Archer AX10 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 264 zł |
Router TP-Link Archer AX10 (Archer AX10) Czarny | 247 zł |
TP-Link Archer AX10 | 262 zł |
Router ARCHER-AX10 Wi-Fi 6 2.4GHz, 5GHz 1201Mb/s + 300Mb/s tp-link | 325 zł |
Router TP-Link Archer AX10 CzarnyRouter TP-Link Archer AX10 SBTPRUBZ6010 Zaawansowana, rewolucyjna technologia Wi-Fi 6 Wi-Fi 6, obsługiwane przez ro... щеuter TP-Link Archer AX10 SBTPRUBZ6010, to synonim dużych szybkości i imponującej wydajności. Korzystając z najnowszej technologii Wi-Fi szybko zapomnisz o zakłóceniach i opóźnieniach w transmisji, rozkoszując się dostępem do sieci przyszłości - szybszej i lepiej dostosowanej do twoich potrzeb niż kiedykolwiek wcześniej. Prędkości przekraczające 1 Gb/s Zastosowanie najnowszej modulacji 1024-QAM w połączeniu z wyższym wskaźnikiem transmisji podnosi prędkości zapewniane urządzeniom z obsługą standardu Wi-Fi 6 do poziomu 1 Gb/s. Połącz się z gigabitową siecią Wi-Fi na swoim telefonie lub laptopie dzięki routerowi TP-Link Archer AX10 SBTPRUBZ6010 i pozwól porwać się zdumiewającym prędkościom, które zapewniają komfort porównywalny wyłącznie z możliwościami połączeń przewodowych. Podłącz tyle urządzeń, ile chcesz Dodawaj do sieci kolejne urządzenia Wi-Fi bez odczuwalnych spadków jej wydajności przy pomocy routera TP-Link Archer AX10 SBTPRUBZ6010. Technologia OFDMA umożliwia wielu urządzeniom jednoczesne korzystanie z tego samego pasma, pomagając sieci Wi-Fi w obsłudze większej liczby urządzeń niż pozwalają na to możliwości routera Wi-Fi 5 o takich samych prędkościach. Mniej opóźnień, lepsza zabawa Wi-Fi 6, obsługiwane przez router TP-Link Archer AX10 SBTPRUBZ6010, charakteryzuje się efektywnością transmisji danych - przesyłanie dużych pakietów danych już nigdy nie będzie stanowić problemu. Graj w ulubione gry z wyraźną przewagą nad przeciwnikami, podczas gdy Twoja rodzina ogląda filmy w jakości 4K. Vobis.plПоскаржитись | 236 zł |
Router TP-LINK Archer AX10Specyfikacja Wielkość pamięci flash 16 MB Liczba rdzeni procesora 3 Taktowanie procesora 1500 Mhz... щеProcesor wbudowany Tak Pojemność pamięci wewnętrznej 256 MB Certyfikaty FCC, CE, RoHS Wbudowany wyłącznik Tak Typ produktu Router biurkowy Kolor produktu Czarny Rodzaj zasilania Prąd przemienny Napięcie operacyjne 12 V Prąd wyjściowy 1 A Szerokość produktu 260 mm Wysokość produktu 33 mm Głębokość produktu 126 mm Szyfrowanie / bezpieczeństwo 128-bit WEP Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA-PSK Szyfrowanie / bezpieczeństwo 64-bit WEP Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA2-PSK Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA2 Firewall Tak Obsługa DMZ Tak Dostęp dla gości Tak Zabezpieczenie firewall SPI Przycisk reset Tak Przycisk WPS Tak Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s Standardy komunikacyjne IEEE 802.11a Standardy komunikacyjne IEEE 802.11ac Standardy komunikacyjne IEEE 802.11b Standardy komunikacyjne IEEE 802.11n Standardy komunikacyjne IEEE 802.11g Standardy komunikacyjne IEEE 802.11ax Przewodowa sieć LAN Tak Typ interfejsu Ethernet LAN Gigabit Ethernet Przekierowanie portów Tak Dynamiczny DNS (DDNS) Tak Czułość odbiorcy 5 GHz: 11a 6Mbps:-97dBm, 11a 54Mbps:-79dBm 11ac VHT20_MCS0:-96d ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 273 zł |
Router TP-Link Archer AX1500 (Archer AX1500) Czarny | 546 zł |
ще 7 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!