Ціни на цап Topping E70 Velvet
Відео 5Фото 11 | від 2 219 до 2 390 zł Тип: ЦАП; Кількість каналів (шт): 2; ЦАП: AKM AK4499EX; Розрядність (біт): 32; Частота дискретизації (кГц): 768; Діапазон частот (Гц): 20 — 40000; Динамічний діапазон (дБ): 131; Співвідношення сигнал/шум (дБ): 131; Функції: регулювання рівня; підтримка ASIO; підтримка DSD; Bluetooth: Bluetooth v 5.1 |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Topping E70 Velvet stacjonarny DAC Hi-Res z chipem AK449EX LDAC 24bit/96kH | 2 219 zł |
Topping E70 Velvet Kolor: Czarny | 2 390 zł |
Topping E70 Velvet Kolor: Srebrny | 2 390 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!