ЦАП Topping E70 Velvet
Відео 5Фото 11 |
Topping E70 Velvet |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Topping E70 Velvet
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Topping E70 Velvet stacjonarny DAC Hi-Res z chipem AK449EX LDAC 24bit/96kH | 2 219 zł |
Topping E70 Velvet Kolor: Czarny | 2 390 zł |
Topping E70 Velvet Kolor: Srebrny | 2 390 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →