ЦАП Topping D70 pro SABRE
Відео 4Фото 5 |
Topping D70 pro SABRE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Topping D70 pro SABRE
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stacjonarny D70 Pro Sabre DAC HiFi Topping z Chip Sabre ES9039SPRO Srebrny | 3 215 zł |
Topping D70 Pro SABRE Kolor: Srebrny | 3 290 zł |
Topping D70 Pro SABRE Kolor: Czarny | 3 290 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →