Ціни на цап Topping D70 pro SABRE
Відео 4Фото 5 | від 3 215 до 3 290 zł Тип: ЦАП; Кількість каналів (шт): 2; ЦАП: ES9039SPro; Розрядність (біт): 32; Частота дискретизації (кГц): 768; Діапазон частот (Гц): 20 — 40000; Динамічний діапазон (дБ): 133; Співвідношення сигнал/шум (дБ): 133; Функції: регулювання рівня; підтримка ASIO; підтримка DSD; Bluetooth: Bluetooth v 5.1 |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stacjonarny D70 Pro Sabre DAC HiFi Topping z Chip Sabre ES9039SPRO Srebrny | 3 215 zł |
Topping D70 Pro SABRE Kolor: Srebrny | 3 290 zł |
Topping D70 Pro SABRE Kolor: Czarny | 3 290 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!