Ціни на Teesa TSA8049 11 секц 2.5 кВт
Фото 5 | від 195 до 217 zł Тип: масляний радіатор; Управління: поворотний перемикач; Джерело живлення: електромережа; Максимальна потужність: 2500; Площа обігріву (м²): 25; Кількість секцій: 11; термостат; Режимів нагрівання: Режимів потужності: 3; Габарити (см): 60x53x23; |
9 секц 2 кВт 11 секц 2.5 кВт |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEESA Grzejnik olejowy 2500 W (11 żeberek) HDTEEGOTSA08049 | 217 zł |
TEESA Grzejnik olejowy 2500 W (11 żeberek) 105443 | 217 zł |
Grzejnik Teesa TSA8049 olejowy 2500 W | 195 zł |
Grzejnik Olejowy Teesa Tsa8049 11 Żeberek | 199 zł |
TEESA GRZEJNIK OLEJOWY 2500W (11 ŻEBEREK) | 199 zł |
Grzejnik olejowy Teesa 2500W, 11 żeberek | 203 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!