Ціни на Tecno Spark 20 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Фото 4 | від 793 до 999 zł Основний дисплей: дисплей ("): 6.78; роздільна здатність екрану: 2460х1080; Співвідношення дисплей/корпус (%): 84; ОС: Android 13; Модель процесора: Helio G99; Процесор (ГГц): 2.2; Графічний процесор: ARM Mali-G57 MC2; ОЗП (ГБ): 8; Тип ОЗП: LPDDR4x; Пам'ять (ГБ): 256; Слот для карт пам’яті: microSD в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tecno Spark 20 Pro 256gb ROM 8 GB RAM 4g Dual Sim Czarny KJ62568BlackEKRAN 6,78" FHD+
Pamięć RAM 8 GB
PAMIĘĆ WEWNĘTRZNA 256 GB
PRZEDNI KAMERA 32 MP
PROCESOR MTK G99
Bateria: 5000... щеmAh
Kolor: wielokolorowy
ANDROID 13 HiOS 13
WYPOSAŻENIE ODBLOKOWANE Amazon.plПоскаржитись | 799 zł |
Tecno SPARK 20 Pro 8/256GB 6,78" 120Hz 108Mpix Czarny5G:nie;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 799 zł |
Smartfon TECNO SPARK 20 Pro 8/256GB Frosty Ivory GS-T-TCNO-0028TECNO SPARK 20 Pro Wybierz TECNO SPARK 20 Pro i ciesz się nowoczesnym smartfonem ze smukłymi ramkami i imponującym... ще6.78-calowym ekranem o wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Jego ogromna pamięć 256 GB sprawia, że przechowywanie danych staje się niezwykle łatwe. Użyj przedniego aparatu 32 Mpx z lampą błyskową i skorzystaj z funkcji Dynamic Port, która ułatwia odbieranie powiadomień. Smartfon jest napędzany mocnym ośmiordzeniowym procesorem Helio G99, posiada głośniki stereo oraz główny aparat o rozdzielczości 108 Mpx. Jego duża bateria 5000mAh z funkcją szybkiego ładowania 33W zapewnia długotrwałe użytkowanie. Zdjęcia o wysokich detalach Potrójny aparat 108 Mpx w SPARK 20 Pro umożliwia tworzenie profesjonalnych zdjęć. Zaawansowana matryca gwarantuje szczegółowe fotografie, nawet po przybliżeniu. Obiektyw AI automatycznie poprawia jakość zdjęć, a obiektyw makro umożliwia eksplorację mikroświata. Płynność obrazu na najwyższym poziomie 6.78-calowy ekran z częstotliwością odświeżania 120 Hz w SPARK 20 Pro zapewnia płynne i realistyczne doznania w grach, aplikacjach i serialach. Funkcja Smart Refresh 3.1 inteligentnie dostosowuje odświeżanie ekranu, co korzystnie wpływa na długotrwałe użytkowanie urządzenia. Szybkie ładowanie Zaawansowana technologia szybkiego ładowania 33W wraz z pojemną baterią 5000mAh pozwala na ekspresowy powrót do akcji, eliminując potrzebę częstego ładowania smartfona w ciągu dnia. Wzorowy dźwięk stereo z DTS TECNO SPARK 20 Pro zapewnia głęboki i czysty dźwięk stereo dzięki podwójnym głośnikom z technologią DTS. Funkcja wzmocnienia dźwięku może zwiększyć głośność rozmów nawet o 400%, co ułatwia komunikację. Inteligentne powiadomienia Dynamic Port w SPARK 20 Pro to innowacyjna funkcja powiadomień, która informuje o stanie naładowania baterii, odblokowaniu telefonu, czy trwającym połączeniu. Oszałamiający design Nowoczesna konstrukcja premium, bogate kolory i płaskie ramki sprawiają, że design SPARK 20 Pro zachwyca przy każdym spojrzeniu. Dodatkowo, smartfon jest dostępny w edycji Magic Skin, gdzie wykończenie z eko-skóry nie tylko nadaje mu elegancji, ale także zapewnia przyjemne wrażenia dotykowe dla dłoni. Dodatkowe atuty Boczny czytnik linii papilarnych oraz przedni aparat o wysokiej rozdzielczości 32 Mpx z lampą błyskową zapewniają wygodę użytkowania i doskonałą jakość selfie nawet w słabym świetle. Smartfon posiada też klasyczne złącze słuchawkowe i wspiera zbliżeniowe płatności NFC. Kompletny pakiet W zestawie z telefonem SPARK 20 Pro znajdziesz ładowarkę, kabel USB-C, przezroczyste etui, przewodowe słuchawki i 24-miesięczną gwarancję w autoryzowanym serwisie S.B.E. na terenie Polski. Swoje dane z poprzedniego telefonu przeniesiesz w mgnieniu oka dzięki wbudowanej aplikacji Mobile Cloner. Komputronik.plПоскаржитись | 899 zł |
Smartfon Tecno Spark 20 Pro 8/256GB Żółty (KJ6256+8SB) | 793 zł |
Smartfon Tecno Spark 20 Pro+ 8/256GB Temporal Orbits | 988 zł |
Tecno SPARK 20 Pro 8/256GB 6,78" 120Hz 108Mpix Biały5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDПоскаржитись | 899 zł |
Smartfon TECNO Spark 20 Pro 8/256GB 6.78" 120Hz Czarny | Bezpłatny transpo | 899 zł |
Tecno Spark 20 Pro Telefon komórkowy 256 GB ROM 8 GB RAM 4G Dual SIM złotyEkran 6,78" FHD+
Pamięć RAM: 8 GB
Pamięć wewnętrzna : 256 GB
Aparat przedni 32 MP
Procesor MTK G99
Bateria 500... ще0 mAh
Sieć komórkowa, 4G/LTE
Android 13 HiOS 13
Wyposażenie szczegółowe Amazon.plПоскаржитись | 799 zł |
Tecno SPARK 20 Pro 8/256GB 6,78" 120Hz 108Mpix Biały5G:nie;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 799 zł |
Smartfon TECNO SPARK 20 Pro 8/256GB Sunset Blush GS-T-TCNO-0045TECNO SPARK 20 Pro Wybierz TECNO SPARK 20 Pro i ciesz się nowoczesnym smartfonem ze smukłymi ramkami i imponującym... ще6.78-calowym ekranem o wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Jego ogromna pamięć 256 GB sprawia, że przechowywanie danych staje się niezwykle łatwe. Użyj przedniego aparatu 32 Mpx z lampą błyskową i skorzystaj z funkcji Dynamic Port, która ułatwia odbieranie powiadomień. Smartfon jest napędzany mocnym ośmiordzeniowym procesorem Helio G99, posiada głośniki stereo oraz główny aparat o rozdzielczości 108 Mpx. Jego duża bateria 5000mAh z funkcją szybkiego ładowania 33W zapewnia długotrwałe użytkowanie. Zdjęcia o wysokich detalach Potrójny aparat 108 Mpx w SPARK 20 Pro umożliwia tworzenie profesjonalnych zdjęć. Zaawansowana matryca gwarantuje szczegółowe fotografie, nawet po przybliżeniu. Obiektyw AI automatycznie poprawia jakość zdjęć, a obiektyw makro umożliwia eksplorację mikroświata. Płynność obrazu na najwyższym poziomie 6.78-calowy ekran z częstotliwością odświeżania 120 Hz w SPARK 20 Pro zapewnia płynne i realistyczne doznania w grach, aplikacjach i serialach. Funkcja Smart Refresh 3.1 inteligentnie dostosowuje odświeżanie ekranu, co korzystnie wpływa na długotrwałe użytkowanie urządzenia. Szybkie ładowanie Zaawansowana technologia szybkiego ładowania 33W wraz z pojemną baterią 5000mAh pozwala na ekspresowy powrót do akcji, eliminując potrzebę częstego ładowania smartfona w ciągu dnia. Wzorowy dźwięk stereo z DTS TECNO SPARK 20 Pro zapewnia głęboki i czysty dźwięk stereo dzięki podwójnym głośnikom z technologią DTS. Funkcja wzmocnienia dźwięku może zwiększyć głośność rozmów nawet o 400%, co ułatwia komunikację. Inteligentne powiadomienia Dynamic Port w SPARK 20 Pro to innowacyjna funkcja powiadomień, która informuje o stanie naładowania baterii, odblokowaniu telefonu, czy trwającym połączeniu. Oszałamiający design Nowoczesna konstrukcja premium, bogate kolory i płaskie ramki sprawiają, że design SPARK 20 Pro zachwyca przy każdym spojrzeniu. Dodatkowo, smartfon jest dostępny w edycji Magic Skin, gdzie wykończenie z eko-skóry nie tylko nadaje mu elegancji, ale także zapewnia przyjemne wrażenia dotykowe dla dłoni. Dodatkowe atuty Boczny czytnik linii papilarnych oraz przedni aparat o wysokiej rozdzielczości 32 Mpx z lampą błyskową zapewniają wygodę użytkowania i doskonałą jakość selfie nawet w słabym świetle. Smartfon posiada też klasyczne złącze słuchawkowe i wspiera zbliżeniowe płatności NFC. Kompletny pakiet W zestawie z telefonem SPARK 20 Pro znajdziesz ładowarkę, kabel USB-C, przezroczyste etui, przewodowe słuchawki i 24-miesięczną gwarancję w autoryzowanym serwisie S.B.E. na terenie Polski. Swoje dane z poprzedniego telefonu przeniesiesz w mgnieniu oka dzięki wbudowanej aplikacji Mobile Cloner. Komputronik.plПоскаржитись | 899 zł |
Smartfon TECNO SPARK 20 Pro 8/256GB Moonlit Black GS-T-TCNO-0027TECNO SPARK 20 Pro Wybierz TECNO SPARK 20 Pro i ciesz się nowoczesnym smartfonem ze smukłymi ramkami i imponującym... ще6.78-calowym ekranem o wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Jego ogromna pamięć 256 GB sprawia, że przechowywanie danych staje się niezwykle łatwe. Użyj przedniego aparatu 32 Mpx z lampą błyskową i skorzystaj z funkcji Dynamic Port, która ułatwia odbieranie powiadomień. Smartfon jest napędzany mocnym ośmiordzeniowym procesorem Helio G99, posiada głośniki stereo oraz główny aparat o rozdzielczości 108 Mpx. Jego duża bateria 5000mAh z funkcją szybkiego ładowania 33W zapewnia długotrwałe użytkowanie. Zdjęcia o wysokich detalach Potrójny aparat 108 Mpx w SPARK 20 Pro umożliwia tworzenie profesjonalnych zdjęć. Zaawansowana matryca gwarantuje szczegółowe fotografie, nawet po przybliżeniu. Obiektyw AI automatycznie poprawia jakość zdjęć, a obiektyw makro umożliwia eksplorację mikroświata. Płynność obrazu na najwyższym poziomie 6.78-calowy ekran z częstotliwością odświeżania 120 Hz w SPARK 20 Pro zapewnia płynne i realistyczne doznania w grach, aplikacjach i serialach. Funkcja Smart Refresh 3.1 inteligentnie dostosowuje odświeżanie ekranu, co korzystnie wpływa na długotrwałe użytkowanie urządzenia. Szybkie ładowanie Zaawansowana technologia szybkiego ładowania 33W wraz z pojemną baterią 5000mAh pozwala na ekspresowy powrót do akcji, eliminując potrzebę częstego ładowania smartfona w ciągu dnia. Wzorowy dźwięk stereo z DTS TECNO SPARK 20 Pro zapewnia głęboki i czysty dźwięk stereo dzięki podwójnym głośnikom z technologią DTS. Funkcja wzmocnienia dźwięku może zwiększyć głośność rozmów nawet o 400%, co ułatwia komunikację. Inteligentne powiadomienia Dynamic Port w SPARK 20 Pro to innowacyjna funkcja powiadomień, która informuje o stanie naładowania baterii, odblokowaniu telefonu, czy trwającym połączeniu. Oszałamiający design Nowoczesna konstrukcja premium, bogate kolory i płaskie ramki sprawiają, że design SPARK 20 Pro zachwyca przy każdym spojrzeniu. Dodatkowo, smartfon jest dostępny w edycji Magic Skin, gdzie wykończenie z eko-skóry nie tylko nadaje mu elegancji, ale także zapewnia przyjemne wrażenia dotykowe dla dłoni. Dodatkowe atuty Boczny czytnik linii papilarnych oraz przedni aparat o wysokiej rozdzielczości 32 Mpx z lampą błyskową zapewniają wygodę użytkowania i doskonałą jakość selfie nawet w słabym świetle. Smartfon posiada też klasyczne złącze słuchawkowe i wspiera zbliżeniowe płatności NFC. Kompletny pakiet W zestawie z telefonem SPARK 20 Pro znajdziesz ładowarkę, kabel USB-C, przezroczyste etui, przewodowe słuchawki i 24-miesięczną gwarancję w autoryzowanym serwisie S.B.E. na terenie Polski. Swoje dane z poprzedniego telefonu przeniesiesz w mgnieniu oka dzięki wbudowanej aplikacji Mobile Cloner. Komputronik.plПоскаржитись | 799 zł |
Tecno SPARK 20 Pro 8/256GB 6,78" 120Hz 108Mpix Czarny5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDПоскаржитись | 899 zł |
Smartfon TECNO Spark 20 Pro+ 8/256GB 6.78" 120Hz Czarny | Bezpłatny transp | 999 zł |
Smartfon TECNO Spark 20 Pro 8/256GB 6.78" 120Hz Różowo-niebieski | Bezpłat | 799 zł |
Smartfon TECNO Spark 20 Pro 12/256GB 6.78" 120Hz Zielony | Bezpłatny trans | 999 zł |
Smartfon TECNO Spark 20 Pro 8/256GB 6.78" 120Hz Różowo-niebieski | Bezpłat | 799 zł |
Smartfon TECNO Spark 20 Pro 12/256GB 6.78" 120Hz Zielony | Bezpłatny trans | 999 zł |
TECNO SPARK 20 Pro - 8/256GB / Moonlit Black - Oficjalny Sklep TECNO w Pol | 899 zł |
TECNO Spark 20 Pro 8/256GB Moonlit Black 120Hz - darmowy odbiór w 22 miast | 899 zł |
ще 3 пропозиції
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!