Ціни на Stanley Classic Legendary 1.4 1.4 л
Фото 4 | від 211 до 434 zł Термос спеціалізованого виробника Stanley представляє лінійку Classic, тобто належить до класичних рішень, які служать для підтримки вихідної температури напоїв. Модель вміщує 1.4 літра, при цьому важить без вмісту солідні 930 грам. Разом з тим заявлено, що дно виробу стало тонше, як і зазор між внутрішньою колбою і зовнішніми стінками (відстань 3.5 мм замість 9 мм). За рахунок цього і був збільшений корисний об'єм без приросту загальних габаритів. Термос Stanley Classic Legendary 1.4 добре справляється з головним завданням: заявлено, утримання тепла протягом 40 годин, а холоду — 35 ч.а якщо залити всередину напій з льодом, то він залишиться охолодженим протягом 6 діб. При виготовленні використані якісні матеріали: нержавіюча сталь 18/8 і безпечний харчовий пластик. За герметичність ві...дповідальна класична закручується пробка з жолобками для наливу рідини в напівзакритому стані. До інших фішок відноситься можливість розміщення в посудомийній машині для очищення, наявність складаний ручки для перенесення (зроблена з пластика) і офіційної довічної гарантії на виріб. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Termos STANLEY stalowy LEGENDARY Classic 1,4L - zielony (10-08265-001) | 211 zł |
Stanley Termos turystyczny Legendary Classic 1.4 l Czarny | 248 zł |
Termos stalowy Legendary Classic - zielony 1,4L Stanley | 268 zł |
STANLEY termos LEGENDARY CLASSIC - HAMMERTONE GREEN 1,4L | 275 zł |
Czarny termos z kubkiem 1,4 l – Stanley | 319 zł |
Termos STANLEY stalowy LEGENDARY Classic - zielony 1,4L (10-08265-001) 10- | 259 zł |
Termos stalowy STANLEY LEGENDARY CLASSIC, czarny, 1,4L | 300 zł |
Stanley Termos stalowy Legendary Classic 1,4 L zielony | 298 zł |
Termos stalowy Stanley Legendary Classic 1,4 l - hammertone green | 320 zł |
Stanley termos LEGENDARY CLASSIC - HAMMERTONE GREEN 1,4L - DARMOWY PACZKOM | 212 zł |
Termos stalowy Stanley LEGENDARY CLASSIC 1400 ml z rączką (zielony) | 379 zł |
Stanley termos LEGENDARY CLASSIC - HAMMERTONE GREEN 1,4L | 248 zł |
Stanley Classic 1.4l Thermo Zielony | 235 zł |
Termos stalowy STANLEY LEGENDARY CLASSIC, zielony, 1,4L | 260 zł |
Termos stalowy STANLEY Legendary Classic, granatowy 1,4 l | 434 zł |
Termos stalowy Stanley Legendary Classic 1,4 l - matte black | 320 zł |
Termos stalowy Stanley LEGENDARY CLASSIC 1400 ml z rączką (czarny) | 379 zł |
STANLEY Classic 1,4 l, green | 299 zł |
Termos stalowy LEGENDARY CLASSIC - zielony 1.4L / Stanley | 298 zł |
Termos stalowy LEGENDARY CLASSIC - czarny 1.4L / Stanley | 298 zł |
ще 1 пропозиція
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!