Ціни на самокат Stamp 100088
Фото 3 | від 113 до 145 zł Яскравий та порівняно недорогий двоколісний самокат, який може послужити надійним та зручним вибором для молодих та активних дітей. Модель була представлена на ринку у 2023 році та створена з урахуванням потреб дітей у віковій категорії від 4 років. Проєктування з упором на практичність і зручність робить самокат Stamp 100088 привабливим вибором для молодих користувачів, але максимально допустиме навантаження на конструкцію становить 50 кг. Кермо та дека моделі виготовлені з алюмінію, що надає пристрою необхідну легкість, а також міцність та сприяє тривалому терміну служби. Конструкція цієї моделі дозволяє легко транспортувати її або зберігати в зручному місці. Це особливо зручно для поїздок та подорожей. Регулювання висоти розташування керма дозволяє налаштувати самокат під зростання та п...ереваги вашої дитини, забезпечуючи максимальний комфорт та контроль під час катання. З поліуретановими колесами діаметром 12 см і ножним гальмом самокат Stamp 100088 забезпечує плавне і безпечне пересування по різних типах поверхонь. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga Pulio Księżniczki 2-kołowa DZI-ZPOJ-STMP-0008 | 113 zł |
Hulajnoga Dwukołowa Księżniczki Princess Alu Stamp | 117 zł |
Pulio Hulajnoga 2-kołowa Princess 100088 Pulio | 122 zł |
Hulajnoga Stamp Princess Biały (106100088) | 113 zł |
Stamp, Księżniczki Disneya, hulajnoga | 119 zł |
STAMP Hulajnoga 2-kołowa Princess | 128 zł |
Hulajnoga dla dzieci 2-kołowa Princess 100088 STAMP | 145 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!