Самокат Stamp 100088
Фото 3 |
Stamp 100088 |
|
Яскравий та порівняно недорогий двоколісний самокат, який може послужити надійним та зручним вибором для молодих та активних дітей. Модель була представлена на ринку у 2023 році та створена з урахуванням потреб дітей у віковій категорії від 4 років. Проєктування з упором на практичність і зручність робить самокат Stamp 100088 привабливим вибором для молодих користувачів, але максимально допустиме навантаження на конструкцію становить 50 кг.
Кермо та дека моделі виготовлені з алюмінію, що надає пристрою необхідну легкість, а також міцність та сприяє тривалому терміну служби. Конструкція цієї моделі дозволяє легко транспортувати її або зберігати в зручному місці. Це особливо зручно для поїздок та подорожей. Регулювання висоти розташування керма дозволяє налаштувати самокат під зростання та переваги вашої дитини, забезпечуючи максимальний комфорт та контроль під час катання. З поліуретановими колесами діаметром 12 см і ножним гальмом самокат Stamp 100088 забезпечує плавне і безпечне пересування по різних типах поверхонь.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stamp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stamp.
Купити Stamp 100088
Усі ціни 7 →Hulajnoga Pulio Księżniczki 2-kołowa DZI-ZPOJ-STMP-0008 | 113 zł |
Hulajnoga Dwukołowa Księżniczki Princess Alu Stamp | 117 zł |
Pulio Hulajnoga 2-kołowa Princess 100088 Pulio | 122 zł |
Hulajnoga Stamp Princess Biały (106100088) | 113 zł |
Stamp, Księżniczki Disneya, hulajnoga | 119 zł |
STAMP Hulajnoga 2-kołowa Princess | 128 zł |
Hulajnoga dla dzieci 2-kołowa Princess 100088 STAMP | 145 zł |